Kup abonament za 29 zł i weź udział w pierwszym losowaniu

Czytaj dalej
Fot. I Stock
Ula Sobol

Kup abonament za 29 zł i weź udział w pierwszym losowaniu

Ula Sobol

Już dziś wykup abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i weź udział w czwartkowym losowaniu nagród. Rozdamy sporo gotówki.

Do gry o komfortowe mieszkanie w centrum Rzeszowa i sporo gotówki można dołączyć w każdym momencie.

Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (może zacząć już dziś od kuponu nr 55) lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje.

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską.

Zbliża się pierwsze losowanie w wyjątkowej loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Już 24 sierpnia, w czwartek, czeka na Czytelników 10 500 zł. Nagrody w postaci gotówki losowane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Zatem nie zwlekaj, tylko włącz się do gry.

Za 29 zł zyskasz aż 4 szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Za 87 zł zyskasz aż 12 szans

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Karty Abonamentowe przygotuje organizator

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują karty abonamentowe.

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Kup dziś abonament i weź udział w losowaniu

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka. Rozdamy 50 000 złotych!

W czwartek, 24 sierpnia, odbędzie się pierwsze losowanie gotówki. Rozdamy: 1x5000, 3x1000 i 5x500zł.

W losowaniu wezmą udział tylko zestawy kuponów dostarczone do biura loterii lub abonamenty zakupione do 23 sierpnia 2017 r. do godz. 15.

Zwiększ szanse w loterii

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony.Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety.

Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.