Lecą szyby w kiosku! W centrum Gorzowa grasują wandale. Od kilku dni w dużym oknie kiosku zamiast szyby jest drewniana płyta

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Lecą szyby w kiosku! W centrum Gorzowa grasują wandale. Od kilku dni w dużym oknie kiosku zamiast szyby jest drewniana płyta

Jarosław Miłkowski

W ciągu niespełna trzech miesięcy kiosk Jerzego Wilińskiego w centrum Gorzowa już pięć razy padł ofiarą wandali. – To przez remont ulicy Sikorskiego. Wandale rzucają w okna tym, co jest na budowie – mówi kioskarz.

– Kiedyś to ja miałem jedno włamanie na kilka lat, a teraz tylko w tym roku było ich już pięć. Pierwsze trzy w lutym, czwarte w pierwszy dzień Wielkanocy, a ostatnie w nocy z czwartku na piątek. Kiedyś to szyby wybijali po nocach, ale teraz robią to już po 22.00 – zauważa Jerzy Wiliński. Od 30 lat prowadzi kiosk, który jest na rogu ul. Sikorskiego i Chrobrego. Od kilku dni w dużym oknie kiosku zamiast szyby jest drewniana płyta. Na wstawienie szyby będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.