Andrzej Flügel

Liderzy trzymają się mocno. Drudzy będą pierwszymi?

Karol Cząstka jest tuż za liderem plebiscytu powiatowego, Michałem Lasotą Fot. Archiwum zawodnika Karol Cząstka jest tuż za liderem plebiscytu powiatowego, Michałem Lasotą

Andrzej Flügel

Od listopada wybieramy najpopularniejszych lubuskich sportowców. Niedługo nasza akcja wejdzie w decydującą fazę. Głosujemy do 8 stycznia.

Ostatnie dni starego roku to świetny czas by zagłosować. Przypomnijmy. Czytelnicy wybierają trójkę najpopularniejszych sportowców w trzech kategoriach: w lubuskich powiatach, wśród sportowych gwiazd i osobnej ,,Uwaga talent”. Listę kandydatów w dwóch pierwszych przygotowano w naszej redakcji, w trzeciej powstała w porozumieniu ze Szkolnym Związkiem Sportowym . Oprócz głosowanie Czytelników, które jest jawne i cały czas można je śledzić, kapituła złożona z dziennikarzy, działaczy i sponsorów wytypowała trzech najlepszych sportowców. Do tego trenera, drużynę i honorowego sportowca roku wybranego z grona niepełnosprawnych. Wyniki tego głosowania poznamy dopiero na wielkim balu sportowym do którego dojdzie w sobotę 16 stycznia w zielonogórskiej Palmiarni.

W ostatnich dniach roku liderzy ciągle trzymają się bardzo mocno i prowadzą w rankingu od wielu tygodni. Wśród sportowych gwiazd lideruje wioślarka AZS AWF Gorzów Olga Michałkiewicz (LUBSPORT.14). W plebiscycie powiatowym na czele jest siatkarz A. Z. Iwaniccy Krosno-Gubin Michał Lasota (sport.8), wreszcie w kategorii ,,Uwaga talent” nie oddaje prowadzenia lekkoatleta, uczeń Zespołu Szkół z Niedoradza Tymoteusz Marciniak (talenty. 41). Ciekawe czy kibice zawodników, którzy są zaraz za liderami ,,przyczaili” się i planują aktywność na pierwszą pozycję zaraz w nowym roku, cz też chcą uśpić liderów, by w ostatnim dniu zaatakować i wygrać? Najbliżej lidera jest lekkoatleta Runners Żagań Karol Cząstka (sport.47). Da radę objąć prowadzenie jeszcze w 2015 roku? To oczywiście zależy tylko i wyłącznie od Czytelników.

Głosowanie kończymy 8 stycznia o godz. 10.59. Trzeba wysłać SMS na numer 72355, w treści wpisując odpowiedni prefiks, a po kropce wpisując numer kandydata np. (talenty.1, lub sport.57). W odpowiedzi , poza zaliczeniem głosu, uczestnik otrzymuje również kod dostępu do e-wydania naszej gazety. Koszt SMS wynosi 2,46 zł z VAT, a jeden wysłany SMS to 10 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej ilości e-wydań.

Zobacz listę nominowanych, regulamin zabawy oraz aktualną klasyfikację:

KUP BILET NA BAL LUBUSKIEGO SPORTU

Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.