Kamil Gołaszewski

ŁKS blisko utrzymania, Ruch postawił się Legii II

ŁKS blisko utrzymania, Ruch postawił się Legii II Fot. Anatol Chomicz
Kamil Gołaszewski

ŁKS Łomża znów wygrywa. W delegacjach Ruch na remis, porażka Jagi II

Łomżanie po zwycięstwie 3:0 na swoim terenie z Huraganem Wołomin, są już bardzo bliscy zapewnienia sobie ligowego bytu także na kolejny sezon. Znakomity mecz rozegrał młodzieżowiec ŁKS Michał Tarnowski, który zdobył dwie bramki. Po zmianie stron gości dobił Darius Cibulskas.

- Niewątpliwie Michał był wyróżniającą się postacią tego widowiska. Mógł nawet skompletować hat-tricka, ale na początku meczu nie wykorzystał dwóch doskonałych okazji - komplementuje siedemnastolatka Waldemar Antolak, kierownik biało-czerwonych.

Autorami jednej z największych niespodzianek 30. serii gier byli piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie. Podopieczni Mykoły Dremluka zremisowali w Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa 1:1. W 47. minucie goście objęli prowadzenie po golu Kamila Zalewskiego. Po godzinie gry wyrównał Daniel Chima Chukwu.

- Nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego rezultatu, bowiem oprócz strzelonego gola, wykreowaliśmy sobie jeszcze cztery dogodne okazje do zdobycia kolejnych bramek. Legia zagrażała nam sporadycznie. Zagraliśmy dobry mecz - podsumowuje szkoleniowiec Ruchu.

Znów nie popisały się rezerwy białostockiej Jagiellonii, które tym razem przegrały na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:2. To piąta kolejna porażka w delegacji drużyny Dariusza Bayera.

Kamil Gołaszewski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.