Loteria Nowin. Jutro wydrukujemy jokera, wytnij go i zachowaj

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Loteria Nowin. Jutro wydrukujemy jokera, wytnij go i zachowaj

Ula Sobol

Jeden los loterii „Mieszkanie za czytanie” to 10 kolejnych kuponów. Kupon Joker zastępuje brakujący kupon loteryjny o dowolnym numerze.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker! Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.

Nie zwlekaj i włącz się do gry już dziś

Wspa

niale byłoby zdobyć dla siebie dwupokojowe mieszkanie wRzeszowie. Właśnie taką szansę daje Ci udział wnaszej grze. Mamy dla Ciebie nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone wdobrej lokalizacji, warte 305 000 zł. Jeśli jeszcze nie grasz oto piękne mieszkanie idużą gotówkę, czas to zmienić.

Grę możesz zacząć w każdym momencie od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery.

A jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, dziś wydrukowaliśmy jokera! Wytnij go i zachowaj.

W zestawie może być najwyżej 9 jokerów

Jokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker będą publikowane obok zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowany w grudniu, a następny w styczniu.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 110, 111, 112, 113, joker, 115, 116, 117, 118, 119.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.

Już w grudniu rozdamy gotówkę

Trzecie losowanie odbędzie się już 14 grudnia 2017 roku. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 13 grudnia 2017 r. do godz. 15.


Mieszkanie w samym centrum miasta

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

Czytasz Nowiny w Internecie? Kup abonament

Do gry o mieszkanie mogą dołączyć również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie. Wystarczy zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin w naszym serwisie, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, przysługiwać będą karty abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Mało tego, ten sposób gry nie wymaga zachodu. Karty abonamentowe w imieniu Czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Zachęcamy do gry i życzymy powodzenia!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.