(mb)

Lubuska Platforma Obywatelska zapowiada nowy start i zaprasza wszystkich do współpracy

(mb)

- Chciałbym, aby 11 kwietnia odbyła się duża wojewódzka debata z Lubuszanami - powiedział "GL" senator i komisarz PO Waldemar Sługocki.

Waldemar Sługocki został komisarzem lubuskiej PO po przeprowadzonym audycie partii. W jego efekcie rozwiązano struktury regionalne i wprowadzono zarząd komisaryczny. Do czasu wyborów władz miejskich, powiatowych i regionalnych W. Sługocki będzie rządził samodzielnie z pomocą współpracowników, którzy zostali koordynatorami samorządowymi w pięciu okręgach w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Są nimi: Krystyna Sibińska, Marcin Jabłoński, Marek Cebula, Robert Dowhan oraz Adam Urbaniak i Sebastian Ciemnoczołowski.

Wybory odbędą się w ciągu najbliższych 6 miesięcy. - Zaczynamy od nowa. Zapraszam wszystkich, którzy z różnych przyczyn rozstali się z partią oraz oczywiście obecnych członków i sympatyków - mówi W. Sługocki. - Chciałbym zorganizować 11 kwietnia dużą debatę z Lubuszanami o tym, jak widzą przyszłość regionu i kraju. Musimy, jako partia być między ludźmi, tchnąć w PO nowego ducha.

Komisarz PO, który jest też nieoficjalnie wskazywany na przewodniczącego regionu po wyborach zapewnia, że obecny marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak będzie sprawowała urząd do zakończenia kadencji.

(mb)

(mb)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.