Jarosław Miłkowski

Matka ofiary: - Boję się, że ten pan dalej będzie molestował

Matka ofiary: - Boję się, że ten pan dalej będzie molestował Fot. 123rf
Jarosław Miłkowski

- Dlaczego sąd w ogóle aresztował tego mężczyznę, skoro teraz wypuścił go na wolność? - pyta nasza Czytelniczka. W grudniu zeszłego roku 77-letni mężczyzna miał molestować jej córkę.

- Boję się, że ten człowiek znów zaatakuje. To nie musi być moja córka, to może być inna dziewczyna. Mam wrażenie, że prawo broni jego, a nie ludzi przed nim – mówi nam Katarzyna Tamborska. Jest matką 17-latki, która w grudniu 2017 r. miała być molestowana przez 77-latka. O sprawie pisaliśmy 4 stycznia tego roku. Pani Katarzyna przestrzegała wówczas przed mężczyzną, który miał zaczepiać dziewczęta i oferować im parę złotych zarobku za „posprzątanie swojego mieszkania” na Zawarciu.

Jak miało dojść do molestowania?

Za co 77-latek miał już wyrok?

Czy mężczyzna mieszka jeszcze w Gorzowie?

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.