Joanna Bajkiewicz

Miss Polski Nastolatek 2018. Zuzanna Poteraj z Łomży i Wiktoria Wiśniewska z Grajewa to najpiękniejsze nastolatki w Polsce

Zuzanna Poteraj (z prawej) i Wiktoria Wiśniewska (z lewej) na Gali Miss Polski Nastolatek 2018 w Kozienicach. Fot. Paweł Wądołowski/Miss Ziemi Łomżyńskiej/Organizator Akademia Kobiecości Zuzanna Poteraj (z prawej) i Wiktoria Wiśniewska (z lewej) na Gali Miss Polski Nastolatek 2018 w Kozienicach.
Joanna Bajkiewicz

14-letnia Zuzanna Poteraj z Łomży jest najpiękniejszą nastolatką w Polsce. Tytuł drugiej wicemiss zdobyła zaś 16-letnia Wiktoria Wiśniewska z Grajewa.

Obie nastolatki zgodnie przyznają, że takiego obrotu sprawy się nie spodziewały. I to mimo tego, że wcześniej obie triumfowały w lokalnym konkursie piękności. Wiktoria zdobyła bowiem tytuł Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, a Zuzia - Wicemiss. Marzyły, by znaleźć się choć w pierwszej dziesiątce podczas wyborów Miss Polski Nastolatek 2018, a taki finał był dla nich ogromnym zaskoczeniem.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

 • Dla Zuzanny Poteraj odbywający się w miniony weekend finał w Kozienicach był jak piękny sen.
 • Twierdzi, że udział w konkursie był jedna z lepszych decyzji, jakie podjęła. 
 • Zuzanna ma 178 cm wzrostu. Od łomżyńskich wyborów, które odbyły się w lutym tego roku, urosła dwa centymetry. 
Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.