Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Oszustka z Jastrzębia zabrała mu oszczędności życia

Czytaj dalej
Fot. arc. policja
Jacek Bombor

Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Oszustka z Jastrzębia zabrała mu oszczędności życia

Jacek Bombor

26-letnia kobieta oszukała i okradła starszego mężczyznę. Jest tak atrakcyjna, że z łatwością mogła nim manipulować. 73-latek z Jastrzębia długo nie zapomni związku z młodszą o 47-lat Moniką P., w której ulokował uczucia, a ona postanowiła go oszukać i okraść. Przedwczoraj kobieta została zatrzymana.

Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Stracił oszczędności życia. Szeptała: kochany dziadzio

73-latek z Jastrzębia długo nie zapomni związku z młodszą o 47-lat Moniką P., w której ulokował uczucia, a ona postanowiła go oszukać i okraść. Przedwczoraj kobieta została zatrzymana.

Historia romansu 26-letniej Moniki P. i jej 73-letniego "partnera" będzie miała swój smutny finał w sądzie. Mężczyzna zgłosił się w poniedziałek na komendzie policji i opowiedział o młodej oszustce, która pozbawiła go oszczędności.

Musisz wybrać oszczędności, są zagrożone...

Jak ustalili policjanci, mężczyzna poznał już jakiś czas temu 26-latkę w jednym z barów. I - tak po ludzku - się zakochał. Znajomość kwitła, jastrzębianka miała wielokrotnie nocować w mieszkaniu 73-latka na Pomorskiej. Widywali się od czasu do czasu. Poszkodowany wyjaśnia, że kobieta go uwiodła - jest młoda, atrakcyjna. Natomiast do oszustwa doszło w poniedziałek, gdy po raz kolejny go odwiedziła. Była wyraźnie zdenerwowana.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.