Na nartorolki albo w bule - niech jesienią aktywność nie ustaje

Na nartorolki albo w bule - niech jesienią aktywność nie ustaje

Zanim spadnie śnieg, miłośnicy nart mogą wypróbować ciekawą alternatywę tego sportu, zwłaszcza że w Łodzi można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Chodzi mianowicie o jazdę na nartorolkach, które mogą stanowić świetne przygotowanie do sezonu zimowego.

Początek zajęć dziś o godz. 10 w parku im. Piłsudskiego, przy mostku na głównej alejce wiodącej z ZOO do dawnego lunaparku, w pobliżu największego stawu. Każde kolejne również będą odbywały się w tym miejscu. Zajęcia organizują Zielona Łódź i Polska Organizacja Sportowa.

Na chętnych będzie czekało 10 par profesjonalnych nartorolek do stylu klasycznego. Ich liczba jest ograniczona, więc ograniczona musi też być liczba chętnych, dlatego na zajęcia trzeba wcześniej się zapisać pod numerem telefonu 501-045-877.

Organizatorzy zapraszają zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie na nartorolkach, a także uczestników zajęć narciarskich na Zdrowiu.

Trzeba zabrać kaski i okulary przeciwsłoneczne. Za każdym razem zajęcia będą prowadzone w dwóch turach, w piątki (12, 19 i 26 października) od godz. 16.30 do 18 i od 18 do 19.30, a w soboty (3 i 10 listopada) od godz. 10 do 11.30 i od 11.30 do 13.

Zielona Łódź zaprasza także na ostatnie w tym sezonie warsztaty gry w bule. Odbędą się one w czwartek, 25 października. Uczestnicy spotkają się o godz. 17.30 w Parku Staromiejskim w pobliżu pomnika harcmistrza Kamińskiego.

Te zajęcia także są całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego, również jeśli chodzi o poziom zaawansowania, choć przede wszystkim chodzi o osoby całkowicie początkujące. Współorganizatorem zajęć jest Klub Graczy Bulowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.