Nadeszła wiosna. Gdzie wybrać się na spacer w Gorzowie?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Nadeszła wiosna. Gdzie wybrać się na spacer w Gorzowie?

Jarosław Miłkowski

W pierwszy weekend wiosny polecamy wybrać się na spacer wzdłuż Kłodawki. Czeka tam masa atrakcji. Dzieciaki nieźle bawić się będą także przy filharmonii.

- Już nie możemy doczekać się, gdy stanie się cieplej oraz słoneczniej i częściej będzie można wychodzić na spacery – mówi nam Jolanta Pudelska, którą z wnukiem Natanielem i jego mamą Kingą spotkaliśmy na ścieżce pieszo-rowerowej wzdłuż Kłodawki. Kto w ten weekend lub w najbliższe dni czy tygodnie wybierze się na spacer po mieście, będzie miał atrakcje, jakich jeszcze dotąd nie było.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.