Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Szynkowa tradycyjna z Wadowic według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu NDP
Ula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Szynkowa tradycyjna z Wadowic według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich

Ula Sobol

Szynkowa Tradycyjna z Wadowic przygotowana według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich swój doskonały smak zawdzięcza starannie dobranym naturalnym przyprawom oraz tradycyjnemu wędzeniu. To wyrób wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szynkowa Tradycyjna z Wadowic biorąca udział w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2019 uwodzi delikatnym smakiem i zapachem tradycyjnego wędzenia.

Bazę surowcową Szynkowej Tradycyjnej z Wadowic stanowi mięso z szynki wieprzowej, które aby skruszeć i nabrać smaku jest marynowane w zalewie przez 24 godziny.

Dodatek naturalnych przypraw takich jak gałka muszkatołowa, pieprz i kolendra gwarantuje ten oryginalny, zapamiętany sprzed lat, tradycyjny smak.

Dobrowolscy łączą smakiem pokolenia

Linię wyrobów od braci Dobrowolskich tworzą klasyczne rarytasy idealne na śniadanie, kolację i lunch do pracy. Produkty powstały w wyniku połączenia najlepszych tradycji masarskich z wiedzą, innowacyjnością i zaangażowaniem. Dewizą marki jest hasło "Łączymy smakiem pokolenia", które można rozumieć w dwojaki sposób. Z jednej strony przenosimy smak dawnych wędlin do czasów obecnych. Z drugiej strony, szeroka i stale rozwijana oferta doskonałych wędlin usatysfakcjonuje podniebienia wszystkich członków rodziny.

Siedziba firmy mieści się w Wadowicach Górnych, miejscowości położonej na malowniczym Podkarpaciu. Zakład zajmuje się produkcją wysokiej klasy produktów wędliniarskich, łącząc rodzinne tradycje wędliniarskie z najnowszą technologią. Posiadane linie technologiczne umożliwiają wytworzenie szerokiej gamy produktów sprzedawanych na rynku krajowym i zagranicznym.

Produkty firmy Doborowolscy możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt.

Szynkowa Tradycyjna z Wadowic od firmy Dobrowolscy bierze udział w organizowanym przez Nowiny konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2019.

Szynkowa Tradycyjna
Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.