Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Ekologiczne mięsko w galaretce w słoju z Zakładu Mięsnego Smak Górno

Ekologiczne mięsko w galaretce w słoju - to konserwa z certyfikowanych eko surowców. Jest ono zdrowe, smaczne i wartościowe dla naszego organizmu Fot. Materiały uczestnika konkursu Ekologiczne mięsko w galaretce w słoju - to konserwa z certyfikowanych eko surowców. Jest ono zdrowe, smaczne i wartościowe dla naszego organizmu
Urszula Sobol

Zakład Mięsny Smak-Górno do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 zgłosił ekologiczne mięsko w galaretce w słoju. To smaczny wyrób z certyfikowanych eko surowców, który cieszy się zainteresowaniem klientów.

Ekologiczne wyroby w słojach - to najnowsza linia bio produktów Zakładu Mięsnego Smak- Górno.

Wieprzowe konserwy w słojach wyprodukowane są z certyfikowanych EKO składników.

Bogata oferta Zakładu Mięsnego Smak Górno

Firma w ofercie ma kiełbasówkę eko, pasztet eko, smalczyk z mięsem i cebulką eko, mięsko w galaretce eko.

Warto podkreślić, że żywność ekologiczna nazywana również BIO czy ORGANIC to produkty, które muszą być wytworzone minimum w 95 proc. ze składników pochodzących z naturalnych metod wytwarzania.

Potwierdzeniem jest certyfikacja oraz oznaczenie międzynarodowym symbolem zielonego listka. Innowacyjne produkty w słojach powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji w oparciu o stare, lokalne receptury. Znakomity smak zapewniają naturalne składniki oraz surowiec pochodzący od polskich rolników.

Smak Górno łączy tradycję z nowoczesnością

Produkty z Zakładu Mięsnego Smak Górno zdobywają liczne nagrody w konkursach i na wystawach, a konsumenci uznają jej wyroby za najlepsze z najlepszych. Można bez ryzyka stwierdzić, że Zakład Mięsny Smak Górno ma ugruntowaną pozycję rynkową.

Nie tylko zalety smakowe, ale też jakościowe wyrobów z Zakładu Mięsnego Smak Górno są cenione podczas rozmaitych konkursów i wystaw wyrobów spożywczych. Do mocnych atutów wytwórcy mięsnych smakowitości zaliczyć trzeba wysoką jakość wyrobów i niepowtarzalny smak wielu wędlin. Sprzedawane są w sklepach na terenie Podkarpacia. Słoiki z mięskiem w galaretce można też kupić w sklepach ze zdrową żywnością w całej Polsce.

Warto przypomnieć, że przed laty zarząd z załogą podjęli ogromny wysiłek na rzecz jakości wyrobów, z zachowaniem tradycyjnych receptur. Trud się opłacił. Dzięki temu wyroby z Górna zdobyły uznanie nie tylko wśród ekspertów, ale smakoszy i zwykłych konsumentów.

System BRC

Smak Górno spełnia najwyższe wymogi sanitarno - weterynaryjne. Posiada wprowadzony system Kontroli Jakości HACCP oraz pracuje w systemie BRC. Surowiec do produkcji pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców z terenów Podkarpacia i Lubelszczyzny.

Zakład wyróżnia szczególna dbałość i troska o warunki przechowywania i transportu wyrobów do klienta, co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem doskonale wyszkolonej kadry gwarantuje optymalną współpracę ze sklepami i sieciami handlowymi - a tym zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Warto wiedzieć!

Zakład mięsny Smak Górno

Zakład mięsny Smak Górno od swojego założenia w 1991 roku konsekwentnie unika wszechobecnej przemysłowej masowej produkcji bazującej tylko na wypracowaniu największego zysku. Smak Górno kieruje się drogą oferującą klientom smakołyki, których receptury powstawały latami w drobnych polskich gospodarstwach i które wyznaczają prawdziwą tradycje oryginalnych polskich smaków. Sukces zakładu jest więc głównie sukcesem oferowanej jakości w produkcji wyrobów tradycyjnych. A tradycja w wypadku produktów Smak Górno, nie jest tylko hasłem reklamowym. Pasztet domowy z Górna, Wiejska pieczona z Górna, Studzienina z Górna oraz inne produkty tradycyjne z Górna - to produkty wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.