Urszula Sobol

NASZE DOBRE PODKARPACKIE 2021. Ekologiczny system gromadzenia wody deszczowej od firmy Gamart S.A. z Jasła

Gamart dzięki swojej innowacyjności w tworzeniu nowych produktów i technologii otrzymuje szereg wyróżnień i nagród zarówno w kraju jak i za granicą Fot. Materiały uczestnika konkursu Gamart dzięki swojej innowacyjności w tworzeniu nowych produktów i technologii otrzymuje szereg wyróżnień i nagród zarówno w kraju jak i za granicą
Urszula Sobol

Firma Gamart, dobrze znana Czytelnikom Nowin, zgłosiła do tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre Podkarpackie swój kolejny innowacyjny produkt pomagający zaoszczędzić zarówno wodę jak i pieniądze - ekologiczny system gromadzenia wody deszczowej.

Zbieranie i wykorzystywanie wody deszczowej staje się powoli koniecznością.

Rosnące ceny za wodę, planowany w miastach tzw. „podatek deszczowy”, a także aspekty ekologiczne powodują, że coraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem wody deszczowej.

Firma Gamart postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów i samodzielnie stworzyła oraz opatentowała ekologiczny system gromadzenia wody deszczowej.

Innowacja ta zrewolucjonizowała polską branżę rynnową oraz tą związaną z wykorzystywaniem wody deszczowej dzięki swoim niepowtarzalnym cechom tj. wydajności, jakości i opłacalności.

Bardzo prosta konstrukcja działa w pełni automatycznie

Łapacz przeznaczony jest do przechwytywania wody deszczowej z rury spustowej rynny. Jego bardzo prosta konstrukcja działająca w pełni automatycznie zabezpiecza przed przelaniem wody w zbiorniku nawet przy intensywnych opadach.

W momencie napełnienia zbiornika nadmiar wody odprowadzany jest dalej rurą spustową do studzienki lub wylewki. Ważne jest to, by montaż łapacza odbył się na odpowiedniej wysokości w stosunku do zbiornika.

- Doskonałość naszego produktu tkwi w jego niekwestionowanej prostocie. Łączy w sobie ekologię, funkcjonalność, oszczędność i nieograniczone możliwości adaptacji. System gospodarowania wody deszczowej jest w stu procentach automatyczny, mrozoodporny, co oznacza, że nie trzeba go demontować na zimę - mówi Katarzyna Małek, Business Development Manager firmy Gamart. - Cenimy ekologiczne podejście i dążenie do zrównoważonego rozwoju, dlatego stworzony przez Gamart ekologiczny system gromadzenia wody deszczowej spełnia wszystkie kryteria związane z Europejskim Zielonym Ładem - dodaje.

Firma Gamart otrzymuje wyróżnienia i nagrody

Gamart dzięki swojej innowacyjności w tworzeniu nowych produktów i technologii otrzymuje szereg wyróżnień i nagród zarówno w kraju jak i za granicą.

Innowacyjne rozwiązania produktowe i technologiczne są zarówno stwarzane jak i samodzielnie wdrażane w firmie.

W 2019 roku Gamart znalazł się wśród laureatów konkursu i otrzymał nagrodę - tytuł oraz statuetkę Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin.

- Bardzo się cieszymy, że w tym roku również możemy brać udział w konkursie organizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny - podsumowała Katarzyna Małek, Business Development Manager firmy Gamart.

Warto wiedzieć!

GAMART S.A. Z JASŁA

Gamart to polski producent wyrobów z tworzyw sztucznych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Firma zatrudnia 120 wykwalifikowanych specjalistów i entuzjastów branży tworzyw sztucznych. Strategiczne ukierunkowanie na badanie i rozwój to kluczowe założenia firmy, które pozwalają im być liderem, jeżeli chodzi o innowacyjne rozwiązania. Dużem atutem przedsiębiorstwa z Jasła jest wysoka jakość oferowanych produktów, ale także kompetentny zespół pracowników firmy, charakteryzujący się zarówno fachową wiedzą jak i wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Ich nowy produkt - ekologiczny system gromadzenia wody deszczowej podbija serca klientów zarówno w Polsce jak i w Europie.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.