Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Zupa grochowa z boczkiem POLTINO. Pożywna, smaczna i rozgrzewająca potrawa

Zupa grochowa z boczkiem zaskoczy Cię smakiem i aromatem. To smaczna i pożywna potrawa. Zupa jest gotowa do przyrządzenia w około 20 minut Fot. Materiały uczestnika konkursu Zupa grochowa z boczkiem zaskoczy Cię smakiem i aromatem. To smaczna i pożywna potrawa. Zupa jest gotowa do przyrządzenia w około 20 minut
Urszula Sobol

Zupa grochowa z boczkiem to produkt zgłoszony do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 przez firmę HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. Smaczna, pożywna i rozgrzewająca potrawa, idealna w jesienne dni.

Jeśli szukasz ciekawych dań, które zaskoczą Cię smakiem i aromatem, to zupa grochowa z boczkiem jest właśnie dla Ciebie. To pożywna, rozgrzewająca potrawa, idealna w jesiennym czasie, gdy marzymy o ogrzaniu się w coraz chłodniejsze dni. To doskonały pomysł na smaczny obiad.

Dla wielu ulubiona tradycyjna zupa grochowa okraszona jest boczkiem i aromatycznymi przyprawami.

Do tego zupa grochowa z boczkiem to skarbnica witamin i składników odżywczych. Jej skład to ziemniaki, marchew, cebula, seler, groch połówki, boczek wędzony. Gotowanie tej zupy jest łatwe, szybkie i przyjemne, bo potrawa jest gotowa w około 20 minut.

Firma z tradycjami

Firma Hortino bierze udział w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie od kilkunastu lat. Hortino jest jedną z największych firm przetwórstwa owocowo - warzywnego w Polsce. Jako samodzielny podmiot działalność rozpoczął z dniem 1 czerwca 2000 r.

Natomiast tradycje przetwórcze kontynuuje od 1973 roku. W grudniu 2005 roku firma wprowadziła markę POLTINO. Firma specjalizuje się w produktach mrożonych (owoce, warzywa, mieszanki warzywne, zupy, , dania gotowe, warzywa na patelnię oraz kasze z patelni). Warto podkreślić, że działalność Spółki opiera się w 100 procentach na polskim kapitale. Duże możliwości produkcyjne i ponad 90 000 ton warzyw i owoców przetwarzanych rocznie przekłada się na szeroką ofertę produktową, którą stanowią: mrożonki, zagęszczone soki owocowe - koncentraty, syropy owocowe, oraz produkty dla przemysłu cukierniczo - piekarniczego.

Firma świadczy również usługi składowania w niskich temperaturach, ponadto posiada również powierzchnie magazynowe suche.

Produkty wytwarzane w zakładzie trafiają nie tylko na rynek polski, aż 70 procent stanowi export. Surowce wykorzystywane do wytwarzania produktów pochodzą z przyjaznych naturze terenów południowo - wschodniej Polski. Poprzez odpowiedni dobór odmian, właściwą technologię produkcji i oryginalne receptury produkty wyróżniają się wysoką jakością i doskonałymi walorami smakowymi. Kontrola jakości na każdym etapie produkcji, doświadczenie i ogromny potencjał oraz szeroka oferta produktowa leżą u podstaw sukcesu firmy, której ogólnoświatowy zasięg ciągle rośnie.

- Cieszymy się, że dzięki konkursowi możemy zaprezentować i jeszcze mocniej zaakcentować obecność naszych produktów na terenie Podkarpacia. W ostatnim czasie ofertę firmy poszerzyliśmy o zupy: „Grochową z boczkiem”, a także „Fasolową z boczkiem”. Dodatkowo grupę warzyw na patelnię uatrakcyjniliśmy o ciekawą propozycję: „Warzywa na patelnię z ciecierzycą”. Mamy nadzieję, że zdobędą one serca i podniebienia naszych Klientów - mówi Damian Szklanny, z-ca dyrektora ds. handlowych HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o.

Warto wiedzieć!

Firma Hortino

Hortino jest jedną z największych firm przetwórstwa owocowo - warzywnego w Polsce. Jako samodzielny podmiot działalność rozpoczął z dniem 1 czerwca 2000 r. Natomiast tradycje przetwórcze kontynuuje od 1973 roku. W grudniu 2005 roku firma wprowadziła markę POLTINO. Firma specjalizuje się w produktach mrożonych (owoce, warzywa, mieszanki warzywne, zupy, dania gotowe, warzywa na patelnię oraz kasze z patelni).

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.