Sławomir Draguła

Nielegalny transport odpadów z Niemiec został zatrzymany pod Opolem. Śmieci miały trafić do Dąbrowy

Nielegalny transport odpadów komunalnych zatrzymany został w Dąbrowie pod Niemodlinem przez policyjny patrol. Fot. ITD Opole Nielegalny transport odpadów komunalnych zatrzymany został w Dąbrowie pod Niemodlinem przez policyjny patrol.
Sławomir Draguła

W podopolskiej Dąbrowie policjanci zatrzymali nielegalny transport odpadów komunalnych, przewożonych przez polskiego przewoźnika z Niemiec do Polski.

Według dokumentów przewozowych na naczepie zatrzymanego tira miał znajdować się plastik. W rzeczywistości były to sprasowane odpady komunalne. To już kolejna afera z odpadami w ostatnim czasie na Opolszczyźnie.

- Na tym etapie śledztwa nie możemy mówić o tej sprawie - zaznacza aspirant Karol Brandys z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

To kolejna afera z odpadami na Opolszczyźnie w ostatnim czasie. Podejrzane składowiska śmieci odkryto też w Byczynie i Łambinowicach.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Draguła

Dziennikarzem jestem od 1997 roku. W nto zajmuję się przede wszystkim tematami policyjnymi i prokuratorskimi. Piszę też o drogach i wszystkim tym, co porusza się na kołach, m.in. samochodach i pociągach. Odpowiadam również za powiaty opolski i głubczycki.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.