Niepubliczne Przedszkole Salomonek

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Niepubliczne Przedszkole Salomonek

Materiał informacyjny

Niepubliczne Przedszkole Salomonek to miejsce, które tworzą nauczyciele, dzieci oraz rodzice z różnych środowisk chrześcijańskich. Dzieci w naszym przedszkolu mają niepowtarzalną okazję do nauki opartej na pełnej akceptacji i troski ze strony nauczycieli. Pragniemy, aby nasza misja pracy dydaktyczno – wychowawczej zaowocowała nie tylko jak najlepszymi wynikami kształcenia w zgodzie z podstawą programową, ale była również skutecznym wsparciem w wychowywaniu dzieci.

Kim jesteśmy? - Przedszkole Salomonek jest przedszkolem niepublicznym, które powstało we wrześniu 2019 roku. Organem prowadzącym przedszkole jest Chrześcijańskie Stowarzyszenie Edukacyjne. Jako jedyne przedszkole chrześcijańskie w Zielonej Górze skupia dzieci, rodziców i nauczycieli z różnych kościołów i wspólnot chrześcijańskich z terenu miasta i okolic. Przedszkole ma otwarty i międzywyznaniowy charakter.

Misja i wartości - Naszą misją jest wspieranie rodziców w wychowaniu, w oparciu o wspólne dla nas wszystkich wartości zawarte w Piśmie Świętym oraz zachowanie wysokiego poziomu edukacji.

Metody - Kształcąc sięgamy zarówno do dobrych, sprawdzonych praktyk pedagogicznych jak edukacja chrześcijańska i pedagogika Marii Montessori, a także wybranych nowoczesnych metod nauczania. Nasze dzieci rozwijają się wszechstronnie i są dobrze przygotowane do kolejnego etap edukacji.

Co nas wyróżnia?

Infrastruktura - Nasze przedszkole znajduje się w centrum miasta, jest kameralne, w dwóch grupach uczy się łącznie 40 dzieci. Przedszkole dysponuje dwoma pięknie urządzonymi salami przedszkolnymi wyposażonymi w pomoce dydaktyczne. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw.

Zasady przyjęć do Przedszkola

  1. Zapisanie dziecka na listę w sekretariacie szkoły.
  2. Rozmowa Dyrekcji z Rodzicami
  3. Zapoznanie się z dokumentacją Przedszkola (Statut, Stanowisko Doktrynalne Przedszkola, Regulamin opłat).
  4. Wypełnienie i podpisanie:
    a. Ankiety dla kandydatów,
    b. Stanowiska Doktrynalnego Przedszkola,
    c. Umowy o Świadczenie Nauki.

Dane teleadresowe:

Niepubliczne Przedszkole Salomonek

ul. Rydza Śmigłego 1
65- 610 Zielona Góra

Tel. 68 320 77 77, 509 718 024
e-mail: [email protected]

www.salomon.edu.pl/przedszkole/
https://www.facebook.com/Salomonek-przedszkole-niepubliczne-102911931106806

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.