Nowa, nietypowa atrakcja w Krakowie – Piwne Spa

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany

Nowa, nietypowa atrakcja w Krakowie – Piwne Spa

Artykuł sponsorowany

Beernarium Piwne Spa to nowa atrakcja na Krakowskim rynku. Spa oferuje nietypowe zabiegi – kąpiele piwne z degustacją złocistych trunków i relaks na słomie.

Beernarium Piwne Spa Kraków

Połączenie salonu spa z piwem może wydawać się dziwne, ale w rzeczywistości piwo ma wiele cennych witamin i minerałów dla skóry i zdrowia. Dodatkowo degustacja złocistego napoju koi nerwy i potęguje uczucie odprężenia.

Beernarium Piwne Spa w Krakowieto drugi punkt w Polsce. Pierwszy powstał w Zakopanem i i z roku na rok odwiedza go coraz więcej zadowolonych klientów. Spa powstałe w Krakowie na ulicy Floriańskiej 13 to nowy obiekt zlokalizowany w podziemiach 14-wiecznej kamienicy. Jego wnętrza są zachwycające. Nie dobiega tutaj gwar z ulicy, ani światło dnia. Atmosfera jest bardzo kameralna i magiczna. Zdecydowanie wprawia w doskonały nastój. Wizyta w Piwny Spa w Krakowie to nietypowa atrakcja na wieczór tylko we dwoje lub relaks z przyjaciółmi.

Kąpiel piwna i relaks na słomie - nietypowe atrakcje na Rynku w Krakowie

Piwne Spa w Krakowie wykorzystuje dobroczynne właściwości piwa w piwnych kąpielach. Do drewnianej beczki nalewana jest ciepła, przyjemna woda oraz naturalne piwo. Kąpiel piwna odżywia i nawilża skórę oraz dostarcza cennych witamin z grupy B.

Piwny rytuał zazwyczaj zaczyna się w saunie na podczerwień. Krótki seans rozszerza pory i sprawia, że witaminy z kąpieli lepiej wchłaniają się w skórę. Następnym etapem jest zanurzenie się w piwnej beczce. Woda jest bardzo przyjemna i relaksacyjna, ma wyjątkowy chmielowy zapach. Obok wanny znajduje się nalewak z którego płynie bardzo smaczne rzemieślnicze piwo. Po odprężającej kąpieli czas na odpoczynek na wyjątkowym posłaniu z prawdziwej słomy z owsa. Taki rodzaj leżakowania sprzyja regeneracji ciała.

Kąpiele winne i romantyczne kąpiele mleczne

Piwne Spa w Krakowie przygotowało również coś dla zwolenników wina i szampana. Kąpiel winna przeciwdziała skutkom starzenia się skóry oraz pomaga w redukcji cellulitu. Podczas zabiegu odbywa się degustacja czerwonego wina. Kąpiel mleczna z płatkami róż i degustacją szampana to zabieg bardzo romantyczny stworzony na wyjątkowe okazje jak walentynki, rocznice ślub, a nawet zaręczyny. Mleczna kąpiel znakomicie nawilża skórę, czyni ją gładszą i wyraźnie jaśniejszą.

Atrakcje dla dwojga i dla grup

Z oferty Piwnego Spa najczęściej korzystają pary. Panie ceną wyjątkowy klimat tego miejsca i odżywcze właściwości zabiegów. Panowie przepadają za degustacją piwa i chwilami świętego spokoju. Z nietypowych atrakcji Piwnego Spa w Krakowie można korzystać także w większych grupach, dla których Spa wynajmowane jest na wyłączność. Czasami odbywają się tutaj wieczory panieńskie i kawalerskie lub imprezy integracyjne.

Wizytę w Piwnym Spa w Krakowie warto zaplanować wcześniej i dokonać rezerwacji online.

Istnieje również możliwość zamówieniavouchera upominkowego na prezent.

Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.