Nowy klub biznesu zaczyna działalność

Czytaj dalej
Fot. Michał Kurowicki
Michał Kurowicki

Nowy klub biznesu zaczyna działalność

Michał Kurowicki

W ramach powstającego u nas właśnie klubu, przedsiębiorcy będą mieli okazję nawiązać nowe, ciekawe kontakty biznesowe

W naszym mieście powstaje klub zrzeszający ludzi biznesu. Już w najbliższy piątek, o godz. 9 rano, w jednej z restauracji w Drzonkowie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Golf Business Club. W kolejnych miesiącach, gdy tylko zrobi się cieplej, klub skupiać się będzie wokół pola golfowego w Przytoku.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zrzeszenie właścicieli firm z terenu Zielonej Góry i województwa lubuskiego. A jeśli znajdą się chętni, także z terenów innych województw. Na wspólnych spotkaniach przedsiębiorcy będą mogli poznać się nawzajem i nawiązać współpracę biznesową.

- Nasz klub to przede wszystkim doskonałe narzędzie marketingowe - wyjaśnia Marcin Komolka, główny pomysłodawca i założyciel Golf Business Club. - Pozwala zyskać solidnych partnerów oraz klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Organizatorom zależy na tym, żeby w Zielonej Górze było tak jak w dużych miastach, gdzie działa nawet po kilka klubów zrzeszających ludzi biznesu. Uważają, że obecnie nawiązanie współpracy opartej na zdrowych, partnerskich zasadach nie należy u nas do łatwych zadań.

- Aktywne uczestnictwo w organizowanych spotkaniach umożliwi przedsiębiorcom zbudowanie sieci zaufanych partnerów oraz pozyskanie nowych odbiorców swoich produktów - zachwala projekt Komolka. - Jest to także doskonałe miejsce na wymianę informacji i doświadczeń pomiędzy członkami klubu.

Na pierwsze spotkanie naszego klubu, które rozpocznie się w piątek o godz. 9 rano, zgłosiło się już 50. przedsiębiorców - informuje Marcin Komolka, założyciel
Michał Kurowicki Na pierwsze spotkanie naszego klubu, które rozpocznie się w piątek o godz. 9 rano, zgłosiło się już 50. przedsiębiorców - informuje Marcin Komolka, założyciel Golf Business Club. - Lista jest cały czas otwarta. Zapraszamy kolejne osoby.

Wszystko to ma odbywać się w przyjaznej atmosferze, która budowana będzie nie tylko w trakcie oficjalnych spotkań, ale również podczas organizowanych zawodów czy pojedynków dla klubowiczów. Te zawody to przede wszystkim turnieje golfa, które mają odbywać się na polu w Przytoku. Uprawianie tej dyscypliny wyjątkowo sprzyja bowiem wzajemnemu poznaniu się, ponieważ zawodnicy mają bardzo dużo czasu na rozmowy.

- Podobne rozwiązanie sprawdziło się w Legnicy. Tam klub biznesu skupia się wokół drużyny piłki nożnej Miedź Legnica - zauważa pomysłodawca projektu.

W trakcie pierwszego spotkania, które będzie miało formę śniadania biznesowego, członkowie klubu będą mieli możliwość przedstawienia się i nawiązania relacji z nowymi firmami. Przedstawicielowi handlowemu zajęłoby to bardzo dużo czasu, a skutki rozmów byłyby mniej efektywne.

- Na pierwsze spotkanie w Drzonkowie zgłosiło się już 50. przedsiębiorców. Lista nie jest zamknięta - dodaje Komolka.
- Informacje na temat pierwszego zebrania i warunków uczestnictwa na bieżąco publikowane będą na fanpage’u: Golf Business Club.

Michał Kurowicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.