Jakub Keller

Nowy sprzęt od WOŚP już ratuje życie dzieciom w grudziądzkim szpitalu

Każdy z czterech aparatów EKG, które szpital dostał ostatnio od fundacji, wart jest około 15 tysięcy złotych. Sprzęt trafił na oddziały dziecięce, niemowlęce Fot. RSS w Grudziądzu/nadesłane Każdy z czterech aparatów EKG, które szpital dostał ostatnio od fundacji, wart jest około 15 tysięcy złotych. Sprzęt trafił na oddziały dziecięce, niemowlęce oraz pediatrii i kardiologii dziecięcej.
Jakub Keller

Do szpitala przyjechały nowe aparaty EKG od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na kolejny sprzęt zamówiony w fundacji. Ma on służyć leczeniu noworodków.

- 26 finał WOŚP skupiony był na pozyskaniu wsparcia dla oddziałów neoantologicznych. Szpital wnioskował więc o aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu, oraz stoły do resuscytacji noworodków - informuje Paulina Łącz z kancelarii dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dra Władysława Biegańskiego w Grudziądzu.

Jaki sprzęt już trafił do grudziądzkiego szpitala? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.