O CHILLOUT ZAMOŚĆ

Czytaj dalej
Materiał informacyny

O CHILLOUT ZAMOŚĆ

Materiał informacyny

Zapraszamy całymi rodzinami!
U nas każdy radośnie spędzi czas!


Escape Room Zamość

To jedno z lepszych miejsc, gdzie w niezwykły sposób spędzisz czas wolny.

Znacie ten dreszczyk emocji i szybsze bicie serca, gdy w końcu decydujecie się zdobyć coś, według niecnie zamierzonego planu? Czy marzyliście kiedyś o tym, aby być bohaterem gry w realnym świecie?

Dzięki pokojom zagadek w Escape Room Zamość, otrzymacie możliwość pokonania nietuzinkowych wyzwań.

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby być bohaterem gry w realnym świecie? Escape Room Zamość to przeniesienie gier komputerowych typu "escape the room" do realnego świata. Każdy, niezależnie od płci, wieku czy wykształcenia może spróbować swoich sił w grze logicznej na żywo.

Na czym polega gra? Jesteś zamknięty w urządzonym przez nas pokoju i masz 60 minut czasu aby się z niego wydostać odnajdując klucz do drzwi. Proste? Odnalezienie klucza będzie możliwe tylko jeżeli uda Ci się rozwiązać zagadki i odkryć hasła, które będą pojawiać się na każdym Twoim kroku. Zabierz ze sobą swoją drugą połówkę, przyjaciela lub grupę znajomych i odkryjcie co jest po drugiej stronie.

Dla kogo lub na jaką okazję? Dla każdego kto lubi dobrą zabawę, rozwiązywanie zagadek lub chce rozwijać wyobraźnię. Escape Room Zamość to ponadto:

Co jest Wam potrzebne? Na sukces składają się spryt, bystrość, spostrzegawczość, inteligencja, refleks i współpraca. Jeżeli potrafisz połączyć te cechy, rzuć nam wyzwanie.

Pamiętaj o najważniejszym: Open Your Mind!

Do zobaczenia ;)

Sala zabaw Nemo

Szukasz rodzinnego miejsca zabaw, gdzie rozrywkę połączysz z relaksem?

Sala zabaw Nemo to idealne rozwiązanie. Dzieci mogą tu przeżyć niesamowite chwile radości i poczuć się jak w bajce o piratach.

Sala Zabaw Nemo to nowoczesna Sala Zabaw w morskim klimacie, tu nie ma miejsca na nudę! Oferujemy Tobie moc atrakcji za przystępną cenę - przyjdź, zobacz, przetestuj i zostań razem z Nami :)

Sala zabaw Nemo zapewnia:

Sala Zabaw Nemo to ponad 200 metrów kwadratowych czystego szaleństwa dla dzieci, ale też odpoczynku dla rodziców. Dysponujemy wieloma atrakcjami i udogodnieniami:
- pokój gier, a w nim:

oraz dwiema konstrukcjami:

Ponadto posiadamy miejsce na zorganizowanie uroczystości urodzinowej.

Edukido

Nauka poprzez zabawę to sama przyjemność.

Podczas przygody z klockami LEGO dzieci uczestniczą m.in. w zajęciach z robotyki, tworzą i programują roboty i konstrukcje, uruchamiając przy tym pokłady swojej wyobraźni i kreatywności.

To wszystko w połączeniu ze wsparciem instruktorów, skutkuje ciekawymi projektami oraz ogromną satysfakcją uczestników zajęć!

Edukido to kreatywne zajęcia z klockami Lego®! Najlepsze zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 3-12 lat. Organizujemy niezapomniane urodziny!

Szukacie oryginalnego miejsca dla swoich pociech? Trafiliście doskonale! Wykorzystując klocki LEGO®, wspieramy rozwój dzieci i pomagamy im zdobywać kompetencje, które z łatwością wykorzystają podczas szkolnych lekcji oraz w życiu codziennym. U nas rozwój i zabawa idą w parze!

Nauka poprzez zabawę to sama przyjemność. Podczas przygody z klockami LEGO w, dzieci uczestniczą m.in. w zajęciach z robotyki, tworzą i programują roboty i konstrukcje, uruchamiając przy tym pokłady swojej wyobraźni i kreatywności.

To wszystko w połączeniu ze wsparciem instruktorów, skutkuje ciekawymi projektami oraz ogromną satysfakcją uczestników zajęć!

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko mogło poznawać świat na super zajęciach edukacyjnych z klockami to jest to odpowiedni moment aby się z nami skontaktować i umówić na zajęcia demonstracyjne.

www.chillout-zamosc.pl
www.facebook.com/chilloutzamosc
www.facebook.com/EdukidoZamoscBilgoraj
www.facebook.com/salazabawnemo
www.facebook.com/EscapeRoomZamosc
Materiał informacyny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.