Okazje nie tylko do spotkania, ale i nauki

Czytaj dalej

Okazje nie tylko do spotkania, ale i nauki

Animacja poklatkowa, festiwal, nauka pływania

Kogo interesuje animacja, z pewnością odnajdzie się na warsztatach filmowych dotyczących animacji poklatkowej. Poprowadzą je członkowie stowarzyszenia KOS.

Podczas zajęć wspólnie z seniorami stworzą krótki film animowany, którego tematem będzie starzenie z dwóch punktów widzenia. Pierwszy to doświadczenie indywidualne, drugi - wyzwanie dla całego społeczeństwa.

Głosu w wywiadach udzielą wybitni specjaliści w dziedzinie gerontologii i geriatrii. Warsztaty odbędą się 23 i 30 października w godz. 10 - 12 na Uniwersytecie Medycznym przy ul. Lindleya 6. Trzeba wcześniej się zapisać pod numerem telefonu 784-981-965.

Okazją do spotkania starszych mieszkańców Łodzi będzie Festiwal Folklorystyczny Seniora, który odbędzie się dziś w ramach promocji projektu „Przegląd Twórczości Artystycznej Seniora”. Na godz. 12 zaprasza Klub Dąbrowa (filia Centrum Kultury Młodych) przy ul. Dąbrowskiego 93. Wstęp jest wolny, więcej informacji pod numerem 730-886-199.

„Pływać każdy może” to propozycja dla osób 60+, które jeszcze nie opanowały umiejętności pływania. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 października o godz. 16 w Centrum Opus przy ul. Narutowicza 8/10.

Wszystkie powyższe wydarzenia realizowane są w ramach konkursu „Mikrogranty dla Seniorów”, finansowanego z Budżetu Miasta Łodzi.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.