Osiedle Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce

Osiedle Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce

10 etap Osiedla Księżnej Dąbrówki to zabudowa bliźniacza przy ul. Gościniec oraz wielorodzinna przy ul. Fosowej. Domy posiadają od 4 do 5 pokojów, ogrody, garaże lub wiaty, a ich powierzchnie kształtują się od 100 do 150 m². Mieszkania mają metraże od 50 do 75 mkw. i liczą od 2 do 4 pokojów. Każde z nich posiada balkon lub ogródek. Nowoczesny, przyjazny design osiedla oraz bogata infrastruktura to godne zauważenia atuty inwestycji.
Budujemy Dąbrówkę od kilkunastu lat i wiemy jakie układy pomieszczeń cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Dlatego udało nam się stworzyć wygodne domy i mieszkania, dopasowane do potrzeb klienta. Zadbaliśmy także o estetykę osiedla – elewacje budynków będą wykończone elementami imitującymi deskę drewnianą. Cena rozpoczyna się od 4483 zł/mkw.

Wiemy, że dla wielu nabywców najwygodniejszym rozwiązaniem jest powierzenie prac wykończeniowych wyspecjalizowanej firmie i zakup mieszkania pod klucz. Z pełnym przekonaniem polecamy nasze usługi także do wykończenia mieszkań na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Nasi architekci zadbają o przygotowanie projektu apartamentu pod klucz, uwzględniającego wszelkie potrzeby nabywcy, a jednocześnie opartego na współczesnych trendach designerskich. Dobiorą najwyższej jakości materiały i wraz ze sprawdzonymi ekipami zadbają o odpowiedni efekt. Cena od 750 z/m kw.

Adres inwestycji:
Zabudowa wielorodzinna przy ul. Fosowej, zabudowa bliźniacza przy ul. Gościniec.
www.dabrowki.com

Biuro sprzedaży:
Nickel Development Sp. z o.o.
Dział Sprzedaży: ul. Piątkowska 110, Poznań tel. 506 175 176, 61 639 76 50, [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.