Osiedle Na Górnej

Czytaj dalej
MAteriał informacyjny

Osiedle Na Górnej

MAteriał informacyjny

Trwa sprzedaż kolejnego już III etapu inwestycji mieszkaniowej Osiedle na Górnej w Kielcach. Aktualnie realizowanych jest 125 mieszkań o pow. od 25 do 64 m². Lokale charakteryzują się nie tylko pożądanymi metrażami, ale również atrakcyjnymi układami pomieszczeń. Dodatkowy komfort dla przyszłych mieszkańców zapewnia duża ilość podziemnych miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich.

Etap III to kontynuacja nowego Osiedla na Górnej, gdzie powstały i zostały całkowicie wyprzedane już dwa etapy. Inwestycja znajduje się obok Galerii handlowej Echo. Niepowtarzalna lokalizacja jest mocnym atutem inwestycji. W sąsiedztwie znajduje się wspomniane, jedno z największych w Polsce, centrum handlowe, prężnie rozwijający się Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Politechnika Świętokrzyska, Centrum Biznesu, kompleks biurowców z siedzibami i oddziałami uznanych w Polsce i na świecie firm, szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia i sklepy.

Modernistyczna architektura osiedla jak i zastosowane rozwiązania urbanistyczne, dzięki którym uzyskano tzw. południową orientację mieszkań, duża przestrzeń pomiędzy budynkami potwierdzają najwyższą jakość na kieleckim rynku mieszkaniowym. Dla komfortu mieszkańców i osób odwiedzających przewidziano prosty i bezkolizyjny dostęp do osiedla zarówno od strony cichej, o nieznacznym natężeniu ruchu, ulicy Górnej jak i ulicy Zbożowej.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Teren, na którym powstaje Osiedle na Górnej wraz z bliższą i dalszą okolicą należy do najatrakcyjniejszych w Kielcach. Z położonego pomiędzy ulicami Górną i Zbożową osiedla można dotrzeć pieszo w około:

Natomiast do podmiejskich obszarów rekreacyjnych w okolicy Cedzyny można dojechać rowerem w około 15 min.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Osiedle na Górnej oferuje szerokie spektrum mieszkań – od 25 metrowych do ponad 64 metrowych umiejscowionych na ostatnich piętrach wraz z dwustronnymi, przestronnymi tarasami widokowymi. Wszystkie lokale mają balkony, loggie i wspomniane tarasy i, co jest rzadkością na rynku, komfortowe komórki lokatorskie. Wszystkie poziomy budynku wraz z podziemnymi parkingami skomunikowano nowoczesnymi, szybkobieżnymi windami.

Zakończenie III etapu osiedla przewidziano na I kwartał 2022 r. Szczegółowe informacje na temat inwestycji są dostępne na stronie www.osiedlenagornej.pl.

Osiedle na Górnej realizowane jest przez doświadczonego i rzetelnego dewelopera, o ugruntowanej już pozycji na rynku kieleckim. Dostrzegli to też Klienci, co potwierdza niebywale szybkie tempo sprzedaży. Etap II został sprzedany w 100% na kilka miesięcy przed zakończeniem budowy, a w etapie III - niespełna 3 miesiące po rozpoczęciu budowy - ponad 50% mieszkań ma już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania w Kielcach w atrakcyjnej lokalizacji blisko Galerii Echo

Chcesz zaoszczędzić czas na dojazdach, staniu w korkach i pełniej cieszyć się życiem? Znajdź swoje miejsce na Ziemi, z którego wszędzie będzie blisko!

Zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage na Facebook oraz strony internetowej osiedla: osiedlenagornej.pl, na których Klienci mogą sprawdzać postępy budowy, a także zapoznać się z aktualnymi wiadomościami publikowanymi przez dewelopera.

MAteriał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.