PP

Osobowość Roku 2020. Zbliża się koniec glosowania

Osobowość Roku 2020. Zbliża się koniec glosowania
PP

Już tylko kilka godzin dzieli nas od zakończenia pierwszego, powiatowego etapu w plebiscycie Osobowość Roku 2020. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś zagłosować masz czas do dzisiejszego wieczora, głosowanie zakończy się bowiem równo o godzinie 20:30

Zwycięzcy etapu powiatowego staną do dalszej walki o tytuł Osobowości Roku 2020 w Wojewódzkim Finale, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja. Jego zakończenie planowane jest na 9 czerwca.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2020

Miniony rok był wyjątkowo trudny. Pandemia koronawirusa nagle dotknęła każdej dziedziny naszego życia, zmieniając wiele jego aspektów już na zawsze. Pomimo przeciwności losu, wielu wspaniałych ludzi z naszego regionu angażowało się jednak w życie lokalnych społeczności, wyróżniając się dokonaniami w różnych dziedzinach. Pomimo ograniczeń, wiele osób osiągało sukcesy, rozwijało swoją kreatywność i talent oraz pomagało innym znosić trudny czas. Chcąc ich docenić zorganizowaliśmy plebiscyt Osobowość Roku, gdzie każdy z czytelników miał możliwość zgłosić, a teraz również oddać głos, na swoich faworytów.

Aktualnie głosowanie prowadzone jest w pięciu kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna i nauka.

W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2020, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Lubelszczyzny 2020.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2020 w każdej kategorii.

Zwycięzcy plebiscytu zostaną przedstawienie w wyjątkowej książce “osobowość Roku 2020”, której wydanie planowane jest na jesień tego roku. - To będzie albumowe wydanie, w którym na kilkuset stronach przedstawimy laureatów plebiscytu z każdego województwa - zapowiada Bogusław Kaczmarek pomysłodawca i menedżer plebiscytu. - Na stronach książki zaprezentujemy zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii. Będzie to zatem wspaniała kronika, która będzie doskonałym uwiecznieniem działalności osobowości świata kultury i nauki, biznesmenów, polityków i społeczników.

PP

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.