Pijany kierowca zabił nam mamę. Z kim teraz zostaniemy?

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Katarzyna Gajdosz-Krzak

Pijany kierowca zabił nam mamę. Z kim teraz zostaniemy?

Katarzyna Gajdosz-Krzak

10-letnia Madzia chciałaby się znów przytulić do mamy, a 13-letni Jacek marzy, żeby pojechać z nią na zakupy.

Gdy się urodziła, lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. - Ważyła zaledwie 750 gramów i mierzyła 35 centymetrów. Była taka malutka, że nie wyglądała jak wyglądają zazwyczaj noworodki. Lekarze spisali ją na straty, mówili, że pierwsza infekcja ją zabije. A ona wyrosła na zdrową, silną kobietę. Urodziła sześcioro dorodnych dzieci.

Gdyby chorowała, może jakoś pogodziłabym się z jej odejściem. Nie ma jednak we mnie zgody na taki koniec. To taka niesprawiedliwa śmierć - rozpacza 78-letnia Stefania Cabak z Czaczowa (gm. Łabowa w powiecie nowosądeckim).

Jej 48-letnia córka Krystyna Ciesielka zginęła tragicznie w wypadku, jaki wydarzył się w ubiegłą sobotę o 18.35 w Łabowej. Zginęła, czekając na autobus do domu, na przystanku.

Pijany kierowca volkswagena golfa na prostym odcinku drogi prowadzącej z Krynicy do Nowego Sącza nagle zjechał na pobocze, staranował wiatę przystankową. Potrącił panią Krystynę , która tam stała, i wpadł do rowu. W samochodzie wraz z nietrzeźwym kierowcą podróżowało 6-letnie dziecko.

W dalszej części przeczytasz o reakcji dzieci na śmierć matki oraz o wsparciu, które w obliczu tragedii płynęło do nich ze wszystkich stron. 

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Katarzyna Gajdosz-Krzak

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

hook

mordercę pijaka zutylizować, żebyśmy nie musieli patologii utrzymywać. Mam nadzieję, że P. Ziobro się zainteresuje sprawą i odwieszą karę śmierci!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.