Plebiscyt Osobowości Roku 2020. Głosowanie trwa!

Czytaj dalej
PP

Plebiscyt Osobowości Roku 2020. Głosowanie trwa!

PP

Już tylko kilka dni dzieli nas od poznania laureatów powiatowego etapu plebiscytu Osobowość Roku. Do 26 maja można oddać głos na swoich kandydatów i wesprzeć ich w walce o ten zaszczytny tytuł

Miniony rok był wyjątkowo trudny. Pandemia koronawirusa nagle dotknęła każdej dziedziny naszego życia, zmieniając wiele jego aspektów już na zawsze. Pomimo przeciwności losu, wielu wspaniałych ludzi z naszego regionu angażowało się jednak w życie lokalnych społeczności, wyróżniając się dokonaniami w różnych dziedzinach. Pomimo ograniczeń, wiele osób osiągało sukcesy, rozwijało swoją kreatywność i talent oraz pomagało innym znosić trudny czas. Chcąc ich docenić zorganizowaliśmy plebiscyt Osobowość Roku, gdzie każdy z czytelników miał możliwość zgłosić, a teraz również oddać głos, na swoich faworytów.

Aktualnie głosowanie prowadzone jest w pięciu kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna i nauka.

W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2020, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Lubelszczyzny 2020.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2020 w każdej kategorii.

Zwycięzcy plebiscytu zostaną przedstawienie w wyjątkowej książce “Osobowość Roku 2020”, której wydanie planowane jest na jesień tego roku. - To będzie albumowe wydanie, w którym na kilkuset stronach przedstawimy laureatów plebiscytu z każdego województwa - zapowiada Bogusław Kaczmarek pomysłodawca i menedżer plebiscytu. - Na stronach książki zaprezentujemy zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii. Będzie to zatem wspaniała kronika, która będzie doskonałym uwiecznieniem działalności osobowości świata kultury i nauki, biznesmenów, polityków i społeczników.

Do kiedy można głosować?

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do środy, 26 maja 2021 roku, do godziny 20:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do środy, 9 czerwca. Tego samego dnia zakończy się także głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka.

PP

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.