Pojedź i opisz trasę. Tablety czekają

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Marek Białowąs

Pojedź i opisz trasę. Tablety czekają

Marek Białowąs

Urząd marszałkowski woj. lubuskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Moja wymarzona podróż pociągiem". Do wygrania są trzy tablety.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z regionu. Zainteresowana młodzież może przysłać do konkursu pracę literacką, graficzną, prezentację multimedialną, film. Warunek jest jeden: dzieło musi odpowiadać tematowi konkursu.

Ocenie podlegać będą: oryginalność, komunikatywność przekazu, twórcze podejście do tematu i wyobraźnia. Prace można nadsyłać do 29 lutego br. na adres kancelarii ogólnej urzędu marszałkowskiego w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs - moja wymarzona podróż pociągiem” lub przesłać wraz z kompletem załączników na adres: [email protected]

Autorów zwycięskich prac poznamy do 31 marca br. Zostaną oni wyłonieni w 3 kategoriach: najlepsza praca ucznia szkoły podstawowej, gimnazjalnej i szkoły średniej. W każdej z tych trzech kategorii nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest tablet. Do wzięcia udziału w konkursie niezbędna jest zgoda rodziców ucznia.

Marek Białowąs

Marek Białowąs

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.