Rajmund Wełnic

Powstaje asfaltowa pętla dookoła jeziora Trzesiecko

Układanie asfaltu na śródleśnej ulicy Wilczkowskiej jest stosunkowo tanie, bo szutrowa podbudowa już była Fot. Rajmund Wełnic Układanie asfaltu na śródleśnej ulicy Wilczkowskiej jest stosunkowo tanie, bo szutrowa podbudowa już była
Rajmund Wełnic

Ratusz domyka asfaltową pętlę wokół Trzesiecka. Już z obu stron można dojechać równą drogą niemal do samej Mysiej Wyspy.

Zakończyło się układanie nawierzchni bitumicznej na ulicy Wilczkowskiej, czyli drodze prowadzącej z dzielnicy Świątki w kierunku Mysiej Wyspy po drugiej stronie szczecineckiego jeziora Trzesiecko. To także fragment drogi leśnej, więc miasto zawarło porozumienie z Lasami Państwowymi, aby móc zlecić jej przebudowę.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.