Marzena Sutryk

Prezydent Koszalina daje dwa razy więcej na budżet obywatelski

W kolejnej kadencji trzeba będzie zwiększyć kwotę na budżet obywatelski, my już dziś ją zwiększamy do 3 mln zł - mówi Piotr Jedliński. Fot. Archiwum W kolejnej kadencji trzeba będzie zwiększyć kwotę na budżet obywatelski, my już dziś ją zwiększamy do 3 mln zł - mówi Piotr Jedliński.
Marzena Sutryk

Można powiedzieć, że Koszalin w poniedziałek podbił stawkę, jeżeli chodzi o budżet obywatelski - pulę wynoszącą 1,5 mln zł zwiększono do 3 mln złotych.

- Mając na uwadze, że w kolejnej kadencji samorządu zmieniają się przepisy i trzeba będzie zwiększyć kwotę na budżet obywatelski, my już dziś ją zwiększamy do 3 mln złotych - ogłosił Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. - Od 40 do 650 tys. zł będą mogły sięgać projekty ogólnomiejskie - na tę część będzie milion złotych.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.