Prokuratura sprawdza, czy naruszano prawa pracowników Wojewodzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Czytaj dalej
Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Prokuratura sprawdza, czy naruszano prawa pracowników Wojewodzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Piotr Guzik

Śledczy prowadzą postępowanie w sprawie złośliwego lub uporczywego naruszania praw pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu. Policja przesłuchała już byłych, jak i obecnych pracowników jednostki.

Biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji informuje, że postępowanie to owoc zawiadomienia złożonego przez jednego z byłych pracowników WFOŚiGW, a całość materiałów znajduje się już w Prokuraturze Rejonowej w Opolu. Policja rozpoczęła prowadzenie czynności 20 lutego 2019 roku.

Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, wskazuje, że postępowanie dotyczy naruszenia przepisów art.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Guzik

Opolanin z urodzenia. Stara się, by mieszkańcy byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Opole. Za pomocą zdjęć i filmów dokumentuje jego metamorfozy, które w codziennym zabieganiu mogą umykać. Zagląda tam, gdzie nie każdy może bądź chce wejść - na place budowy i do niszczejących konstrukcji. Opisuje działania i plany władz, jak i reakcje mieszkańców na ich poczynania. Śledzi działalność lokalnych polityków i pisze o tym, o czym niekoniecznie chcą mówić otwarcie, a co pozwala lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.