Krzysztof Marczyk

Przed meczem Polska-Brazylia reprezentanci szlifują formę

Trening biało-czerwonych przed niedzielnym starciem z Brazylią. Futsal na najwyższym poziomie - gwarantowany Fot. Radosław Brzostek Trening biało-czerwonych przed niedzielnym starciem z Brazylią. Futsal na najwyższym poziomie - gwarantowany
Krzysztof Marczyk

Reprezentacja Polski w piłce nożnej halowej przebywa w Koszalinie w ramach zgrupowania przed zbliżającym się meczem Polska - Brazylia, który odbędzie się w Koszalinie w najbliższą niedzielę.

14 bm. w hali widowiskowo-sportowej o godz. 18.00 biało-czerwoni zmierzą się z Canarinhos w meczu towarzyskim w ramach przygotowań przed jesiennymi kwalifikacjami do mistrzostw świata 2020. Pięciokrotni mistrzowie świata rozegrają w Polsce towarzyski dwumecz, najpierw w Koszalinie, a następnie 16 kwietnia w Bydgoszczy. Najpierw jednak trenują w hali i ćwiczą schematy, by postarać się zaskoczyć faworyzowaną Brazylię.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.