Racis Development na Targach Mieszkaniowo-Wnętrzarskich w Suwałki Plaza

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Racis Development na Targach Mieszkaniowo-Wnętrzarskich w Suwałki Plaza

Materiał informacyjny

W dniach 16 i 17 czerwca w godzinach od 9.00 do 15.00. zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska wystawowego w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza. Zaprezentujemy Państwu najnowszą ofertę apartamentów i lokali usługowych podczas odbywających się w tym terminie Targów Mieszkaniowo-Wnętrzarskich.

W przyjemnej i nieformalnej atmosferze będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą sprzedażową kończącej się już inwestycji Perła Południa, zaprezentujemy Państwu naszą willową inwestycję Villa Park w Augustowie i co najważniejsze swoją premierę będzie miał nowy etap kultowej inwestycji Piano Park. W nowym etapie – Budynek F na 5 kondygnacjach powstanie 79 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 25 metrów kwadratowych do 63 metrów kwadratowych. Apartamenty parterowe będą miały przestronne tarasy nawet do 103 metrów kwadratowych. W nowym etapie każdy znajdzie coś dla siebie, od niewielkiego mieszkania inwestycyjnego, po okazały apartament, który można stworzyć, łącząc wybrane jednostki apartamentowe w większą całość.

Większość apartamentów to wygodne rodzinne mieszkania, układy dwu i trzy pokojowe, z których cześć zawiera wydzielone łazienki i odrębne toalety. W budynku znajdzie się przestronna hala garażowa, gdzie każdy będzie mógł zaparkować wygodnie swój pojazd. Przewidziano 46 zamykanych z pilota garaży oraz dużą ilość prywatnych naziemnych miejsc postojowych. Z hali garażowej do części mieszkalnej dostaniemy się wygodną windą, a przy mieszkaniach deweloper zapewni wygodne komórki lokatorskie, na parterze dodatkowo znajdzie się pomieszczenie na rowery i wózkownia. Na patio budynku znajdzie się plac zabaw i fontanna, a w centralnym punkcie osiedla powstanie 1,5 hektarowy park z dużą, elegancką, podświetlaną fontanną, uroczymi alejkami, placami zabaw i napowietrzną siłownią.

W ramach odbywających się targów będzie można zapoznać się ze specjalną dedykowaną ofertą, którą przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych bezpiecznym kredytem 2%, przedstawimy Państwu szczegółowe rozwiązania materiałowe zastosowane w naszych budynkach, uzyskacie wszystkie niezbędne informacje do podjęcia świadomej decyzji na lata.

Serdecznie Zapraszamy
Racis Development

tel. 87 566 33 27
e-mail: [email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.