mc, Redakcja

Raport z escape roomów w Kujawsko-Pomorskiem: ukryte gaśnice, zamknięte drzwi i groźba pożaru

Escape roomy działają w wielu miastach w regionie. Eksperci są zdania, że dla tego typu obiektów powinno się wprowadzić standardy, które obowiązują miejsca Fot. Paweł Relikowski Escape roomy działają w wielu miastach w regionie. Eksperci są zdania, że dla tego typu obiektów powinno się wprowadzić standardy, które obowiązują miejsca rozrywki, jak kina, czy teatry
mc, Redakcja

Tragedia w Koszalinie uświadomiła, że gra w ucieczkę z pokoju zagadek może zamienić się w walkę o życie. Strażacy, strażnicy miejscy i inspektorzy budowlani prześwietlili escape roomy w Kujawsko-Pomorskiem. Dopatrzyli się aż 158 nieprawidłowości.

Po koszmarze, jaki wydarzył się w koszalińskim tzw. escape roomie, czyli pokoju zagadek, gdzie w pożarze zginęło 5 młodych dziewcząt, odbyły się kontrole tego typu obiektów.

W Kujawsko-Pomorskiem strażacy w ostatnich dniach weszli do 31 lokali, w których mieści się 68 niezależnych escape roomów.

W Kujawsko-Pomorskiem strażacy w ostatnich dniach weszli do 31 lokali, w których mieści się 68 niezależnych escape roomów. Wnioski z tych kontroli są przerażające.

Czytajcie o tym w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
mc, Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.