Iwona Marciniak

Rozpoczęła się budowa Centrum Turystyki i Sportów Wodnych w Dźwirzynie

Budowa centrum rozpoczęła się od wycinki drzew i wyburzenia baraku Fot. Michał Świderski Budowa centrum rozpoczęła się od wycinki drzew i wyburzenia baraku
Iwona Marciniak

Po miesiącach oczekiwania wreszcie rozpoczęła się budowa Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie. To inwestycja warta ponad 11 mln zł, dofinansowana przez Unię Europejską.

Wykonawca musi się śpieszyć, bo na zakończenie inwestycji ma czas tylko do początku grudnia.

Do tej pory szło jak po grudzie. Mimo że - jak zapowiadał wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, głosząc dobrą nowinę o zdobyciu dofinansowania - stara przystań surfingowa nad Jeziorem Resko w Dźwirzynie mogła być gotowa już w czerwcu tego roku. Nic z tego.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.