Joanna Bajkiewicz

Ruszają randki małżeńskie. Randki to dobry sposób, by małżeństwo było szczęśliwe

Marta i Sławomir od 16 lat są szczęśliwym małżeństwem. To będzie już czwarta edycja randek małżeńskich, które organizują. Fot. Archiwum organizatora Marta i Sławomir od 16 lat są szczęśliwym małżeństwem. To będzie już czwarta edycja randek małżeńskich, które organizują.
Joanna Bajkiewicz

Będą spotykać się przez siedem sobót, aby w romantycznej scenerii spędzić wspólnie wieczór, ale i wysłuchać ciekawych wykładów, podczas których odbywać się będą ćwiczenia w parach. A wszystko po to, by uczynić związek jeszcze lepszym. Ruszają randki małżeńskie.

- Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają konkretnej pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania - podkreślają Marta i Sławomir Worosilak, organizatorzy spotkań małżeńskich.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m. in.

  • Jak wyglądają randki małżeńskie
Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.