Filip Pobihuszka

Ruszyły zapisy na darmowe zajęcia

Filip Pobihuszka

Masz dziecko w wieku od 7 do 15 lat? Możesz zapisać je na zajęcia w świetlicy środowiskowej, niezależnie od sytuacji czy statusu rodziny.

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie przyjmuje zapisy dzieci na ten rok, do Świetlicy Środowiskowej przy Szkole Mistrzostwa Sportowego „Certus”.

Jest to placówka wsparcia dla dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, bez względu na sytuacje materialną i status rodzinny, niejednokrotnie z zaburzeniami zachowania jak również z rodzin dysfunkcyjnych. Podopieczni świetlic objęci są programem socjoterapeutycznym o charakterze korekcyjno-kreacyjnym. Uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne i bezpłatne.

Oferta obejmuje: zajęcia socjoterapeutyczne, profilaktyczne, kulinarne, plastyczne, rekreacyjne, ogólnorozwojowe i sportowe (tenis stołowy, piłka nożna), gry i zabawy, pomoc w odrabianiu lekcji, bajkoterapię czy spotkania z ciekawymi ludźmi. Zajęcia w sposób urozmaicony, prowadzi wykwalifikowana kadra.

Osoby zainteresowane zapisem dziecka do świetlicy proszone są o osobisty kontakt z koordynatorem świetlicy, Marcinem Szatyńskim, pod numerem tel. 787 509 641. Świetlica Środowiskowa znajduje się na ul. Obozowej 3 (I piętro) zaś siedziba MCWR na ul. Folwarcznej 7 (tel. 76 853 38 32).

Filip Pobihuszka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.