Tomasz Mikulicz

Sejmik województwa podlaskiego dał 16 mln zł na budowę pasa startowego na Krywlanach. Praca przy inwestycji wre

Sejmik województwa podlaskiego dał 16 mln zł na budowę pasa startowego na Krywlanach. Praca przy inwestycji wre Fot. pixabay.com Sejmik województwa podlaskiego dał 16 mln zł na budowę pasa startowego na Krywlanach. Praca przy inwestycji wre
Tomasz Mikulicz

Zwieziono już tam 12 tys. wywrotek piasku. Zakończenie prac planowane jest na wrzesień. Czyli zgodnie z planem.

- Gdyby sejmik odmówił teraz tych pieniędzy byłoby to co najmniej niepoważne. Dlatego też nie miałem obaw - mówi Jan Nosal, prezes Aeroklubu Białostockiego.

Sejmik województwa na poniedziałkowej sesji zgodził się przekazać na rzecz miasta 16 mln zł. Pieniądze mają pójść na budowę pasa startowego na Krywlanach i zostały obiecane już w zeszłym roku. Przypomnijmy, że radni miejscy PiS nie zgodzili się dołożyć na tę inwestycję pieniędzy z miejskiej kasy. Z pomocą przyszły więc władze województwa.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.