Lucyna Makowska

Skandal w B-klasie. Zawodnik powalił sędziego ciosem w twarz

Podczas meczu Zielonych z Tupliczanką piłkarz tuplickiego zespołu znokautował ciosem w twarz sędziującego spotkanie Wojciecha Ganczara. Początek spotkania Fot. Arch. Zieloni Drożków Podczas meczu Zielonych z Tupliczanką piłkarz tuplickiego zespołu znokautował ciosem w twarz sędziującego spotkanie Wojciecha Ganczara. Początek spotkania nie zapowiadał takich „emocji”
Lucyna Makowska

- Totalne zdziczenie obyczajów, jeszcze dwie dekady temu pod adresem sędziów padały słowa: sędzia kalosz, a dziś ci młodzi ludzie nie mają żadnych zahamowań - komentował zachowanie zawodnika Tupliczanki na niedzielnym meczu- szef sędziów podokręgu żarskiego Wiesław Zaleszczak.

Mecz Zielonych Drożków z Tupliczanką Tuplice, rozgrywany w minioną niedzielę na boisku w Lubomyślu szerokim echem odbił się w środowisku piłkarskim, i to nie tylko tym lokalnym.

- Przez 70 minut kontrolujemy mecz jesteśmy lepszą drużyną i zasłużenie wygrywamy . Dlaczego tylko przez 70 minut ? Tu zaczyna się cała nie mająca nic wspólnego z dobrym duchem sportu i rywalizacji sytuacja - piszą na swoim profilu zawodnicy Zielonych Drożków.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Lucyna Makowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.