SOBOLA BIEL – DZIELNICA PRZYSZŁOŚCI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SOBOLA BIEL – DZIELNICA PRZYSZŁOŚCI

Materiał informacyjny

MIEJSCE Z HISTORIĄ, KTÓRA WCIĄŻ SIĘ PISZE

W południowej części Suwałk powstaje nowoczesna przestrzeń mieszkalna z własnym terenem rekreacyjnym o powierzchni 2 ha.
Sobola Biel to wyjątkowe miejsce z wyjątkową̨ historią. Ten urokliwy teren na wzgórzu, leżący między ulicami Sportową i Utratą, wielu suwalczan pamięta jako „sobolą górkę̨” (miejsce zabaw, rodzinnych wycieczek oraz zimowych szaleństw na sankach i nartach). Tu spędzały czas całe pokolenia.

Tu nawiązywały się̨ przyjaźnie i rozkwitały pierwsze miłości. Historia tego miejsca sięga jednak znacznie głębiej. Wg legendy na tym terenie dawni mieszkańcy Suwałk wybielali ręcznie tkane, Iniane płótna. W gwarze suwalskiej utarło się nawet powiedzenie „idziemy bielić płótna na Sobolej Bieli.”

Współcześnie Sobola Biel to projekt, który realizuje najnowszą myśl urbanistyczną — koncept 15-minutowego miasta w mieście, czyli osiedla samowystarczalnego w ujęciu użytkowym, rekreacyjnym i środowiskowym. To po prostu świetne miejsce do życia i inwestowania.

SOBOLA BIEL – DZIELNICA PRZYSZŁOŚCI

DZIELNICA PRZYSZŁOŚCI

Sobola Biel jest doskonale skomunikowana z resztą miasta i pobliskimi terenami zielonymi (przystanek autobusowy i ścieżki rowerowe przy osiedlu). Szybki wyjazd na ulicę Utrata lub Wojska Polskiego pozwoli dotrzeć do centrum miasta w 5 min samochodem, a do obwodnicy w 10 min.

Rozbudowana infrastruktura na osiedlu i wokół ułatwi mieszkańcom codzienność. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoła, dwa dyskonty spożywcze, lokalny sklep spożywczy, a nawet Park Naukowo-Technologiczny czy Stadion Miejski z kortami tenisowymi.

Atutem Dzielnicy Przyszłości jest otoczenie terenów zielonych. Na osiedlu powstanie prywatny park o powierzchni 2 ha ze strefą rekreacyjną, placami zabaw dla młodszych i starszych dzieci oraz strefą sportową. W pobliżu znajduje się uroczy Zalew Arkadia oraz Wigierski Park Krajobrazowy, zachęcające do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Szeroki wybór metraży i przemyślane układy mieszkań spełnią oczekiwania zarówno przyszłych mieszkańców, jak i inwestorów czy osób poszukujących second home. Prywatne, zielone tarasy oraz przestronne balkony zagwarantują upragnioną przestrzeń. Ogólnodostępne, liczne miejsca postojowe to kolejny atut osiedla.

TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKO

Dzielnica Przyszłości zlokalizowana jest w spokojnej okolicy przy ul. A. Piłsudskiej, blisko centrum miasta. To samowystarczalne osiedle doskonale skomunikowane z resztą miasta:

prywatny park – na osiedlu
bajkowe place zabaw – na osiedlu
lokalny sklep spożywczy – na osiedlu
ścieżka rowerowa – przy osiedlu
przedszkole – 4 min pieszo
sklep spożywczy „Aldi” – 3 min pieszo
sklep spożywczy „Biedronka” – 6 min pieszo
korty tenisowe, stadion miejski – 6 min pieszo
szkoła – 8 min pieszo
Park Naukowo-Technologiczny – 10 min pieszo
Zalew Arkadia z plażą – 12 min pieszo
C.H. Suwałki Plaza – 5 min samochodem
centrum Suwałk – 5 min samochodem
obwodnica Suwałk – 10 min samochodem

DOSKONAŁOŚĆ TKWI W SZCZEGÓŁACH

SOBOLA BIEL – DZIELNICA PRZYSZŁOŚCI

JAKOŚĆ RODZI SIĘ Z PASJI

Rutkowski Development to rodzinna, trzypokoleniowa spółka z 33-letnim doświadczeniem, wchodząca w skład grupy kapitałowej Rutkowski Group.

Specjalizujemy się w realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych, apartamentowych i komercyjnych, zlokalizowanych blisko akwenów wodnych, zieleni i w sąsiedztwie infrastruktury. Aktywnie budujemy nieruchomości w całej Polsce, między innymi w regionach mazowieckim, pomorskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Ciekawa, ponadczasowa architektura, idąca w parze z podwyższonym standardem oraz dbałość o klienta, to silne fundamenty marki Rutkowski Development.

Do użytku oddaliśmy już ponad 3500 mieszkań, realizując tym samym prawie 64 inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w całej Polsce. Otrzymanie licznych nagród i wyróżnień są gwarancją jakości budowanych przez nas osiedli, a także bezpieczeństwa zakupu.

Adres do biura sprzedaży, kontakt:
Sobola Biel – Dzielnica Przyszłości
ul. A. Piłsudskiej 9D (na terenie osiedla)
16-400 Suwałki
tel. 721 919 721, 723 313 723
e-mail: [email protected]
Strona internetowa: https://rutkowskidevelopment.pl/oferta/sobola-biel/
Facebook: https://www.facebook.com/SobolaBiel/
Youtube: https://www.youtube.com/@rutkowskidevelopment2265

INNI WYSTAWCY TARGÓW MIESZKANIOWO-WNĘTRZARSKICH


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.