SOLEKO POLSKA - instalacje fotowoltaiczne

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SOLEKO POLSKA - instalacje fotowoltaiczne

Materiał informacyjny

Firma SOLEKO POLSKA znajduje się w gronie wiodących firm z branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Swoim długim i bogatym doświadczeniem oferuje profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznych w najwyższym standardzie przez własne wyspecjalizowane ekipy instalatorów.

Przebieg kompleksowej usługi polega na:

SOLEKO POLSKA swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych, firm, gospodarstw rolnych oraz instytucji publicznych znajdujących się na terenie województw takich jak: Świętokrzyskie, Śląskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Opolskie, Podkarpackie.

Kilka tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski oraz wieloletnie doświadczenie w branży solarnej potwierdza rzetelność firmy dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku zestawów solarnych. Najważniejszą cechą, jaka odróżnia firmę SOLEKO POLSKA od innych na rynku, jest oferowanie prawdziwie wysokiej jakości zestawów solarnych (instalacji fotowoltaicznych). Nie stosujemy wątpliwej jakości zamienników nieznanych producentów. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów głównie paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.

SOLEKO POLSKA Sp.z.o.o.
Oleszno, ul.Parkowa 18
29-105 Krasocin
k. Włoszczowa
woj. Świętokrzyskie

tel/fax 41 39 44 087
tel. kom. 508 070 040

www.kolektory.com

Znajdź nas na FB: Soleko-Instalacje-Fotowoltaiczne

Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.