Łukasz Koleśnik

Sparta zmasakrowana przez lidera

Gubińskie zawodniczki nie były w stanie przeciwstawić się liderowi na ich terenie i po raz drugi w sezonie z nim przegrały. Fot. Sparta Oborniki Gubińskie zawodniczki nie były w stanie przeciwstawić się liderowi na ich terenie i po raz drugi w sezonie z nim przegrały.
Łukasz Koleśnik

Piłkarki ręczne z Gubina długo będą musiały wyrzucać z pamięci porażkę w Obornikach z liderem tabeli. Spartanki przegrały aż 40 do 27.

Po całkiem przyzwoitym występie przed własną publicznością z Liderem Świebodzin, gubinianki czekała o wiele cięższa przeprawa. Mówił o tym trener Kazimierz Barłóg.

- Mecz z młodymi świebodziniankami mogliśmy w tym wypadku potraktować jako ciężki sparing. Tym razem jednak o zwycięstwo będzie bardzo trudno - mówił przed wyjazdem do Oborników, gdzie gubińska Sparta miała się zmierzyć ze swoją imienniczką i liderem tabeli, która w tym sezonie poniosła tylko jedną porażkę.

I to było widać. Już po kwadransie gry miejscowe zawodniczki objęły pięciobramkowe prowadzenie i systematycznie powiększały przewagę. Gubinianki w prosty sposób traciły piłkę, a przeciwniczki wykorzystywały każdy błąd.

Już w tę sobotę jest szansa na rehabilitację. W hali przy ul. Krakowskiej w Gubinie Sparta zmierzy się z MKSMOS Gniezno, które plasuje się obecnie na trzecim miejscu.

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.