Śpiewa o szczęśliwej miłości. Sam na nią ciągle czeka

Czytaj dalej
Fot. Magdalena Siemińska
Magdalena Siemińska

Śpiewa o szczęśliwej miłości. Sam na nią ciągle czeka

Magdalena Siemińska

Wacław Cieślik czyli Kordian, jest jedynym w Polsce wokalistą, który łączy disco polo z folklorem. Ostatnio odwiedził Suwalszczyznę i Sejneńszczyznę i choć mu się bardzo podobało, to swoich ukochanych gór nie zamieniłby na nic innego.

Jego hity takie jak „Dziewczyna z gór” czy „Wina dzban” rozbrzmiewają w weekendy niemal na każdej polskiej dyskotece oraz osiągają miliony wyświetleń na Youtube. Śpiewać w nurcie disco polo właściwie nie planował, to przypadek sprawił, że zdobył aż tak wielką popularność. - Najpierw zagrałem na klawiszach melodię, a później usiadłem do napisania słów.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.