Spróchniał pomnik przyrody. Nadszedł czas go usunąć?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Spróchniał pomnik przyrody. Nadszedł czas go usunąć?

Jarosław Miłkowski

Pień topoli, który od ponad ośmiu lat leży - na pamiętkę - przy ul. Łokietka spróchniał i stał się śmietnikiem. - Usuńmy to drzewo - proponuje Czytelnik. Podobnie mówią też eksperci od zieleni.

„Czas najwyższy wreszcie usunąć to nieszczęsne drzewo. Ten próchniejący i rozsypujący się pień, to już nie tylko okropny widok, ale i zagrożenie. A jego wnętrze służy obecnie za śmietnik” – napisał nam niedawno pan Sławomir, jeden z naszych stałych Czytelników.
Kilka dni temu gorzowianin wybrał się na spacer ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż Kłodawki (jego opinię z przechadzki opublikowaliśmy w środę). W trakcie spaceru musiał przejść obok pnia, który od ponad ośmiu lat leży nad brzegiem Kłodawki przy ul. Łokietka.

CZYTAJ DALEJ:

  • Co z pniem starego drzewa w Gorzowie?
Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.