Stelmet znów przegrał. Gdzie ta koncentracja?

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Andrzej Flügel

Stelmet znów przegrał. Gdzie ta koncentracja?

Andrzej Flügel

Historia tego meczu zaczęła się na długo przed pierwszym gwizdkiem. Najpierw komisarz dyscyplinarny PLK ukarał grzywną 4.000 złotych i zakazem gry w najbliższym meczu Adama Hrycaniuka. Potem w dość emocjonalnym wystąpieniu na antenie ,,Radia Zielona Góra” właściciel klubu Janusz Jasiński zapowiedział odwołanie, ale też zasugerował, że w związku z takim traktowaniem Stelmetu przez PLK zespół może oddać mecz walkowerem. Ostatecznie karę dyskwalifikacji Hrycaniukowi uchylono.

Rzeczywiście w przypadku braku Hrycaniuka sytuacja Stelmetu byłaby bardzo zła, bo niepewny był występ Borisa Savovicia ciągle zmagającego się bólem nadgarstka. Na szczęście nasz zespół pojawił się w dąbrowskiej hali w pełnym składzie.
Ten mecz potwierdził to co pisaliśmy zapowiadając spotkanie. MKS ma ambicje zrobienia w tym sezonie czegoś więcej niż bycie tylko średniakiem. Trener Jacek Winnicki zmontował dość fajną grupę zawodników zagranicznych, wspartą solidnymi Polakami, którzy chcą udowodnić, że potrafią grać w koszykówkę.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.