Strzelnica Marynino

Czytaj dalej
Materiał Informacyjny Strzelnica Marynino

Strzelnica Marynino

Materiał Informacyjny Strzelnica Marynino

Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z największych strzelnic w Polsce i dajemy możliwość szerokiego wachlarza wykonywania różnego rodzaju strzelań statycznych, dynamicznych i długodystansowych.

Strzelnica Marynino

Głównym atutem naszej strzelnicy jest jej wielkość oraz uniwersalność. Położenie obiektu na obszarze 16 ha pozwala na udostępnianie 21 osi w tym osie 500 m, 300 m, 100 m, 50 m oraz 17 osi od 26 do 41 m długości. Niewątpliwym kolejnym atutem jest położenie strzelnicy i jej skomunikowanie 3- 0 km od Warszawy.

Do Państwa dyspozycji mamy następujące osie strzeleckie:
1) Oś 500 m, stanowiska strzeleckie na 300 m, 400 m i 500 m
2) Oś 300 m, stanowiska strzeleckie na 100, 200 i 300 m
3) Oś 100 m, stanowiska strzeleckie na - 100 m
4) Oś 50 m
5) 4 osie statyczne długości 40 m
6) 13 osi dynamicznych długości 25 m

Tak uniwersalny i duży obiekt daje praktycznie nieograniczone możliwości w organizowaniu różnego rodzaju imprez związanych ze strzelaniem. Posiadamy również broń obiektową oraz wykfalifikowaną kadrę składająca się z doświadczonych instruktorów którzy od wielu lat prowadzą zajęcia w zakresie zarówno strzelań sportowych jak i bojowych.

Na terenie strzelnicy znajduje się miejsce na ognisko oraz wiaty przy których można miło spędzić czas przed lub po strzelaniu piekąc kiełbaski. Dla tych, którzy lubią zjeść po domowemu, lokalny catering z pewnością stanie na wysokości zadania i zapełni pysznościami puste brzuchy.

Współpracujemy z dwoma klubami sportowymi:
1.Legionowskim Towarzystwem Sportowym – www.bron-lts.pl
2.Towarzystwem Strzeleckim Bellona – https://bellona.club/

Za pośrednictwem klubów możecie Państwo rozpocząć swoją przygodę z posiadaniem własnej broni palnej i rozwijaniem tej pasji z profesjonalistami oraz w doborowym towarzystwie zapewniającym miłe spędzenie czasu.

Posiadając tak szerokie możliwości, bazę sprzętową i kadrową organizujemy zawody, kursy i szkolenia, wieczory panieńskie oraz kawalerskie a także imprezy integracyjne dla firm itp. podmiotów.

Wszystkich tych, którzy już posiadają pozwolenie na broń zapraszamy na zawody. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą zawody dla osób lubiących postrzelać precyzyjnie na większe odległości, dla tych którzy lubią precyzyjne strzelanie z różnego rodzaju broni, a także dla tych którzy lubią postrzelać i pobiegać czyli IPSC.

Poniżej nazwy planowanych zawodów na ten rok ale to z pewnością nie koniec:
Cztery Pory Roku z Benchrest 2022
Dziurkacz LTS 2022
Marynino Cup 2022
III Memoriał Artura Wołosza
Benelli Shotgun Marynino L1 2022
The Big One
Ołów vs Stal 2022
Marynino IPSC Challenge L1 2022
The Big Two
3GUN Marynino 2022
The Big Three
Zawody o Puchar Prezesa Legionowskiego Towarzystwa Sportowego
Zawody z okazji Święta Niepodległości z broni historycznej
Zawody Mikołajkowe
Zawody Ostatniej Szansy

W maju tego roku na naszym obiekcie odbędą się również zawody w strzelbie IPSC „Benelli Shotgun Marynino 2022” Mistrzostwa Polski w Strzelbie IPSC 2022. Jak sama nazwa wskazuje są to zawody rangi mistrzostw Polski.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy na naszą stronę internetową na której będą publikowane szczegóły zawodów oraz ich terminy przeprowadzenia.

Zawody to nie jedyny nasz sposób działalności. Biorąc pod uwagę teren, którym dysponujemy zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty każdego kto chce zorganizować „wystrzałową” imprezę oraz firmy szkoleniowe oferujące szkolenia i imprezy z zakresu strzelania.

Jak Państwo widzicie każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do nas aby miło i wystrzałowo spędzić czas 

Materiał Informacyjny Strzelnica Marynino

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.