ds

Styl nowojorski - eleganckie wnętrze

Styl nowojorski lubi marmur i bogato zdobione dodatki. Przy aranżacji należy wyznaczyć centralny punkt Styl nowojorski lubi marmur i bogato zdobione dodatki. Przy aranżacji należy wyznaczyć centralny punkt
ds

Nowy Jork, tuż obok Paryża, Mediolanu oraz Londynu, od lat uważany jest za jedną ze światowych stolic mody. Jak się okazuje, jego mieszkańcy nie tylko wyznaczają trendy w ubiorze, ale również w aranżacji wnętrz. Ich mieszkania, zachwycające elegancją, stanowią inspirację dla ludzi na całej kuli ziemskiej.

Estetyka ta jest odzwiercie¬dleniem ich szykownych i luksusowych penthousów. Na szczęście nie trzeba zamieszkiwać przestronnego apartamentu w wieżowcu w Nowym Jorku, by móc urządzić swoje cztery ściany właśnie w tej konwencji.

Kwintesencją nowojorskich aranżacji jest stonowana kolorystyka, dobrana według odpowiednich proporcji – 70/20/10, z czego 70 proc.

Styl nowojorski narodził się w najbardziej luksusowej dzielnicy Wielkiego Jabłka – na Manhattanie, który zamieszkiwany jest przez śmietankę tego miasta – biznesmenów, artystów oraz gwiazdy filmowe.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
ds

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.