Rajmund Wełnic

Suche drzewa przy ulicy to zagrożenie dla kierowców

Suche drzewa stoją tuż przy ulicy. Stanowią poważne zagrożenie dla kierowców Fot. Rajmund Wełnic Suche drzewa stoją tuż przy ulicy. Stanowią poważne zagrożenie dla kierowców
Rajmund Wełnic

Kompletnie uschnięte drzewa stoją przy drodze z Koszalina do Polanowa. Stanowią duże zagrożenie, a drogowcy ich nie wycinają.

O sprawie powiadomił nas Czytelnik: - Drogą wojewódzką nr 206 z Koszalina do Polanowa jeżdżę niemal codziennie, ostatnimi czasy dosłownie z duszą na ramieniu - mówi i opisuje, że na kilku odcinkach trasy stoją suche drzewa.

Są całkowicie uschnięte, i to tak bardzo, że z części obsypała się już nawet kora.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.