Świąteczna gorączka trwa. Mikołaje zaglądają także do szkół

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Maria Eichler

Świąteczna gorączka trwa. Mikołaje zaglądają także do szkół

Maria Eichler

Impreza goni imprezę, a Mikołaje mają co robić. Świąteczna gorączka jest nie tylko w sklepach, także w innych miejscach.

W auli Szkoły Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie z mikołajem. Cała społeczność szkolna bawiła się wesoło, słuchając wierszy prezentowanych przez nauczycieli oraz wspaniałych piosenek wykonanych przez szkolny chór, pod kierunkiem Michała Leszczyńskiego.

Wśród gości, którzy oklaskiwali występy, były wizytatorki kuratorium oświaty w Chojnicach: Aleksandra Łasicka i Eugenia Granowska, oraz przedstawiciele samorządu osiedlowego „Śródmieście’’ z przewodniczącym Mariuszem Brunką. To dzięki ich hojności i serdeczności uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 mogli nasycić się słodkościami, które wręczył Mikołaj.

Za okazane serce i udział dzieciaki bardzo dziękują!

Teraz jest taki czas, że Mikołajów można spotkać wszędzie, także w szkole. Paradują po deptaku i wręczają nam ulotki, na wystawie psów ozdobnych i do towarzystwa w hali Centrum Parku częstowali cukierkami. Można powiedzieć, nadprodukcja świętych!

Ale dla najmłodszych to frajda, bo w końcu kto z nich nie lubi dostawać prezentów? Jeśli więc i wy chcecie zamienić się w Mikołaja i sprawić komuś radość, to zajrzyjcie do Promocji Regionu Chojnickiego i zapytajcie, czy uchował się tam jeszcze choćby jeden list z dziecięcymi życzeniami. Może to wy staniecie się wymarzonymi dobroczyńcami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych!

Czas jest przedświąteczny, ale warto w tej bieganinie pamiętać, że z uśmiechem łatwiej go przeżyć. I ze zdrowym rozsądkiem oraz życzliwością dla bliźnich!

Maria Eichler

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.