Andrzej Flügel

Święta to znakomity czas by oddać głos w plebiscycie. Nie zwlekajcie!

Liderka naszego plebiscytu Olga Michałkiewicz (pierwsza z prawej)  wraz z koleżankami z medalem mistrzostw świata Fot. Archiwum zawodniczki Liderka naszego plebiscytu Olga Michałkiewicz (pierwsza z prawej) wraz z koleżankami z medalem mistrzostw świata
Andrzej Flügel

Nasza akcja wyboru najpopularniejszych i najlepszych lubuskich sportowców wchodzi w decydującą fazę. Głosujemy do piątku 8 stycznia. W sobotę 16 stycznia ugościmy laureatów na wspaniałym balu

Zabawę wyboru najpopularniejszych i najlepszych lubuskich sportowców zaczęliśmy już w listopadzie. Przypomnijmy, wybieramy trzech najpopularniejszych zawodników naszych powiatów. W każdym wytypowaliśmy po pięciu młodych, ambitnych sportowców. Trójka z nich zostanie laureatami. Drugą kategorią jest ,,Uwaga talent”. We współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym poprosiliśmy wuefistów o wytypowanie najzdolniejszych ich zdaniem uczniów-sportowców. W ten sposób powstała lista 160 nazwisk. W tych dwóch kategoriach głosują wyłącznie Czytelnicy. Wreszcie lubuskie gwiazdy. To głosowanie zaczęło się najpóźniej, bo 8 grudnia. Wytypowaliśmy 15 zawodników, którzy naszym zdaniem w mijającym roku odnosili największe sukcesy. Eksperci wybierają trójkę najlepszych, a Czytelnicy najpopularniejszych.

Warto zastanowić się kogo poprzeć i oddać głos. Święta to czas oddechu, refleksji i chwili spokoju. Warto wykorzystać go na wsparcie tych, którzy dawali nam tyle radości w mijającym roku. Dzień przed Wigilią liderami naszego rankingu byli ci sami. Wśród gwiazd prowadziła wioślarka AZS AWF Gorzów Olga Michałkiewicz. W plebiscycie powiatowym cały czas na czele jest siatkarz A.Z. Iwaniccy Krosno-Gubin Michał Lasota. Z kolei w kategorii, w której mamy najwięcej kandydatów- ,,Uwaga talent”- nie zwalnia tempa lekkoatleta z Zespołu Szkół w Niedoradzu Tymoteusz Marciniak.

To liderzy. Za nimi jest cała grupa zawodników, którzy ciągle mają szansę na znalezienie się wśród lauretaów. Są też jeszcze jednak tacy, którzy nie mają nawet jednego głosu. Oni ciagle czekają na poparcie. Do końca naszej zabawy jeszcze ponad dwa tygodnie. W poprzednich edycjach wiele razy tak bywało, że ostra mobilizacja w samej końcówce wywracała klasyfikację. Tak więc wszystko jest jeszcze możliwe i szanse na znalezienie się na ,,pudle” ma wielu zawodników.

Głosujmy więc. Jak to zrobić?Wystarczy wysłać SMS na numer 72355, w treści wpisując odpowiedni prefiks, a po kropce wpisać numer wybranego kandydata (np. talenty.1 lub sport.57). W odpowiedzi na SMS, poza zaliczeniem głosu, uczestnik otrzymuje również kod dostępu do e-wydania naszej gazety. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT, a jeden wysłany SMS to 10 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej ilości e-wydań. Można również głosować za pośrednictwem strony: gazetalubuska.pl/sportowiec, poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ ZA”. Jedno kliknięcie to jeden punkt w plebiscycie na daną kandydaturę, dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi trzy na jednym koncie.

Zobacz listę nominowanych, regulamin zabawy oraz aktualną klasyfikację:

KUP BILET NA BAL LUBUSKIEGO SPORTU

Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.